Josef Strnad
(1889-1952)Student Umělecké školy v Záhřebě (prof. Bela Csikoš a R. Auer), poté studium na AVU (1910-1911). Malíř chodského, jihočeského a jugoslávského lidu. Jeho tvorba zahrnuje zejména postavy dudáků, tuláků a cikánů.
Josef Strnad
(1889-1952)
Kozinův statek
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:45
olej, plátno, lepenka, 34 x 49 cm, sign. LD Jos. Strnad, rám, žák prof. M. Švabinského a M. Pirnera na AVU v Praze, člen Sdružení vinohradských výtvarníků
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)