Cyril Chramosta
(1908-1990)V r. 1937 působil jako stavitel. Po celý svůj život žil převážně v Praze, ale neustále se vracel na chalupu do rodného Husince, ve 30. a 40. letech 20. stol. působil v Březnici, od pol. 50. let navštěvoval také Mělnicko, svůj provizorní ateliér měl v Obříství. Vytvořil rozsáhlý soubor obrazů s tématikou rybníků či rybářů. autodidakt také působil jako grafik
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Položka č.: 518Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:20
litografie, 31,5 x 11,5 cm, sign. PD CyrilChramosta, 67/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Jihočeská vesnice
Položka č.: 519Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:21
olejový pastel, papír, 23 x 53 cm, sign. PD Chramosta, rám, z cyklu Jihočeská krajina, papír pasparty je zažloutlý, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)