Jan Spěváček

(1973)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vítr v rákosí

    Položka č.: 19689

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, olej, plátno, 2011, 121 x 101 cm, sign. PD J. Spěváček 2011, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)