Jan Spěváček

(1973)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu III.

    Položka č.: 223819

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 17:59

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    U rybníka v Japonsku

    Položka č.: 225327

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:05

    litografie, 2011, 44,5 x 34 cm, sign. PD Jan Spěváček, č. 5/5, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Dostaveníčko

    Položka č.: 225339

    Vyvolávací cena: 8.400 CZK (336 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:06

    olej, plátno, 26 x 26 cm, sign. DU J. Spěváček, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 8.400 CZK (336 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kachničky a potrubí

    Položka č.: 231822

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:15

    olej, papír, 2006, 42 x 59 cm, sign. PD Jan Spěváček 06, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Papír V

    Položka č.: 232810

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:26

    olej, pauzovací papír, 2007, 56 x 45 cm, sign. PD J. Spěváček 2007, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Papír VI

    Položka č.: 232811

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:27

    olej, pauzovací papír, 2006, 57 x 45 cm, sign. PD J. Spěváček 2006, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Papír VIII

    Položka č.: 232812

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:28

    olej, pauzovací papír, 2007, 54 x 45 cm, sign. PD J. Spěváček 2007, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž