Jan Spěváček

(1973)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Dnes se nekoupu

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 18:41

    olej, plátno, 2016, 70 x 90 cm, sign. PD J. Spěváček 2016, Spěváček je absolventem FUV v Brně, konkrétně ateliéru fig. malby prof. Jiřího Načeradského, což lze považovat za garanci řemeslně zvládnuté malby. Po letech jeho malířské zkušenosti dozrály v mistrovství malíře vodních scenérií, které pojed…

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Odhadní cena: 23 000 - 26 000 Kč CZK

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Papír IV

    Položka č.: 203023

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:08

    olej, pauzovací papír, 2007, 59 x 42 cm, sign. PD J. Spěváček 2007, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Když fouká, nemrač se

    Položka č.: 211815

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:32

    olej, plátno, 2011, 130 x 95 cm, sign. PD J. Spěváček 2011, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Stříhající

    Položka č.: 223820

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:24

    tužka, papír, 2008, 26 x 26 cm, sign. PD Jan Spěváček 2008, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Čekání

    Položka č.: 234728

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 18:41

    olej, plátno, 2015, 75 x 100 cm, sign. PD J. Spěváček 2015, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)