Jan Spěváček

(1973)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Zatáčka

    Položka č.: 696

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 13:11

    litografie, 2011, 44,5 x 34 cm, sign. PD Jan Spěváček 2011, č. 10/100, okraje zažloutlé, mírně zvlněné, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Žabičky

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    litografie, 2012, 48,5 x 66,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 2012, č. 14/15, papír a rožky nepatrně ohmatané, antiqari.at Radhošťská, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby …

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vlhké schody

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.584 €)

    olej, plátno, 2021, 140 x 138 cm, sign. PD J.Spěváček 2021, lišta, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 62.000 CZK (2.584 €)