František Říha

(1910-1986)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Krajina s rozhlasem

    Položka č.: 19684

    Vyvolávací cena: 30.600 CZK (1.224 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 41 x 120 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 30.600 CZK (1.224 €)