K. Novák

  • K. Novák

    Trosky

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:47

    olej, plátno, 52 x 70 cm, sign. PD K. Novák 24, rám, plátno není uchyceno v rámu, plátno protlačeno

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)