-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Exlibris PhDr. Ivo Prokop
Položka č.: 281200Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:12
litografie, 12,6 x 9,2 cm, sign. LD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
PF 1991
Položka č.: 281201Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:14
litografie, 13 x 9,8 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
PF 1990
Položka č.: 281202Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:16
litografie, 12,4 x 8,1 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Protržené nebe
Položka č.: 281363Vyvolávací cena: 3.350 CZK (140 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:28
litografie, 53,5 x 38 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 44/50, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.350 CZK (140 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Tvář
Položka č.: 281364Vyvolávací cena: 3.350 CZK (140 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:29
litografie, 64,5 x 47 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 52/60, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.350 CZK (140 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 1
Položka č.: 281365Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:30
pastelka, fix, papír, 30 x 42 cm, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, mimo kresbu pravý horní a pravý dolní roh ohnutý, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 3
Položka č.: 281366Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:31
pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 4
Položka č.: 281367Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:32
pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 5
Položka č.: 281368Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:33
pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 6
Položka č.: 281369Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:34
pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 7
Položka č.: 281370Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:35
pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO