Joska Skalník
Sedící dáma
Položka č.: 250716Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:46
litografie, 17,8 x 11 cm, sign. PD Skalník, rám, mírně zažloutlý papír, v dolní části skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)