Lukáš Miffek

(1978)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Not my fault

    Položka č.: 19688

    Vyvolávací cena: 47.000 CZK (1.880 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2017, 130 x 110 cm, sign. vzadu Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 47.000 CZK (1.880 €)