Lukáš Miffek
(1978)
Do jogurtu
Položka č.: 281422Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:27
litografie, 2008, 48 x 33 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, rám, č. 74/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)