Dražené položky

  • Jana Reinerová (Internetová aukce )

    Dvorek

    Položka č.: 182181

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 14:44

    litografie, 28,1 x 20,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 26/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Od J. Brejchové pohled z okna

    Položka č.: 182182

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 14:46

    litografie, 22,3 x 26 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Veranda v Chlumu

    Položka č.: 182183

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 14:48

    litografie, 29,1 x 34,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 2/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Rybník

    Položka č.: 182185

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 14:50

    litografie, 26,8 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/8, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Zahrádka mé paní profesorky (Marie Bosch)

    Položka č.: 182186

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 14:52

    litografie, 32,6 x 43,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 34/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    V letadle

    Položka č.: 182187

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 14:54

    litografie, 26,5 x 34,9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 15/22, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Salzburg

    Položka č.: 182189

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 14:56

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Světla a stíny u Malostranské věže

    Položka č.: 182191

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 14:58

    litografie, 43,4 x 32,9 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 6/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    U židovského hřbitova

    Položka č.: 182192

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:00

    litografie, 34,5 x 43,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 1/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Pražské zákoutí I

    Položka č.: 182204

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:02

    litografie, 37,6 x 48,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 16/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Marie Michaela Šechtlová (Internetová aukce )

    Čaj

    Položka č.: 182381

    Vyvolávací cena: 630 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:04

    suchá jehla, 19,5 x 11 cm, sign. DU M.M.Šechtlová, č. 3/20, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 630 CZK (26 €)

    Věže

    Položka č.: 182435

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:06

    litografie, 12 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ivan Komárek (Internetová aukce )

    Jako ryba ve vodě

    Položka č.: 182466

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:08

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Martina Petříková (Internetová aukce )

    (1982)

    Položka č.: 182497

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:10

    černobílá fotografie, 20 x 29 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek (Internetová aukce )

    Kompozice VIII

    Položka č.: 182540

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:12

    monotyp, 2002, 26,5 x 34 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Kompozice XVI

    Položka č.: 182541

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:14

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Papoušek - Nasca

    Položka č.: 182543

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:16

    slepotisk, 2001, 31 x 15 cm, sign. J. Válek 01, a.t., člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Kompozice XVII

    Položka č.: 182562

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:18

    monotyp, 2002, 34,5 x 26,5 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Pavouk - Nasca

    Položka č.: 182565

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:20

    slepotisk, 2001, 25 x 22,5 cm, sign. PD J. Válek 01, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Kuklík (Internetová aukce )

    Doteky

    Položka č.: 185405

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:22

    kombinovaná technika, 2000, 59,5 x 50 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 35/120, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Helena Vanišová (Internetová aukce )

    Horská náves

    Položka č.: 185414

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:24

    olej, plátno, 30 x 40 cm, sign. LD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Kam se ztratilo slunce

    Položka č.: 185415

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:26

    olej, plátno, 25 x 30 cm, sign. PD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

    Pískoviště

    Položka č.: 185416

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:28

    Letní podvečer

    Položka č.: 185417

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:30

    olej, plátno, 20 x 25 cm, sign. LD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Mezi travinami

    Položka č.: 185418

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:32

    olej, plátno, 20 x 25 cm, sign. PD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

  • Olga Vychodilová (Internetová aukce )

    Orlíček

    Položka č.: 186983

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:34

    lept, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Lochovská (Internetová aukce )

    Poezie, Skleníky

    Položka č.: 187002

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:36

    lept, 19,5 x 11 cm, sign. PD J. Lochovská, č. 3/30, žákyně prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Štíty

    Položka č.: 187038

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:38

    litografie, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 102/150, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Urovous

    Položka č.: 187286

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:40

    slepotisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pavouk - Nasca

    Položka č.: 187307

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:42

    slepotisk, 21 x 17 cm, sign. PD J.Válek, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)