Dražené položky

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Znaky

    Položka č.: 236488

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:02

    olej, plátno, 54 x 45 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Bohumil Ullrych (Internetová aukce )

    Siesta

    Položka č.: 236489

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:03

    olej, karton, 49 x 73 cm

  • Jan Zrzavý (Internetová aukce )

    Postavy

    Položka č.: 236490

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:04

    tužka, papír, 6,8 x 6,4 cm, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Andy Warhol (Internetová aukce )

    (1928-1987)

    Poppy Flowers 11.66

    Položka č.: 236491

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:05

    serigrafie na museum board, 90 x 90 cm, na zadní straně razítko: published by Sunday B. Morning a razítko: fill in your own signature, pozdější tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    (1928-1987)

    Poppy Flowers 11.72

    Položka č.: 236492

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:06

  • Salvador Dalí (Internetová aukce )

    (1904-1989)

    Casanova list č. 8

    Položka č.: 236493

    Vyvolávací cena: 8.300 CZK (332 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:07

    Aktuální cena: 8.300 CZK (332 €)

    (1904-1989)

    Casanova list č. 12

    Položka č.: 236494

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:08

    Horký den

    Položka č.: 236495

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:09

    olej, karton, 46,5 x 72,5 cm

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Pradleny

    Položka č.: 236496

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:10

    olej, karton, 1942, 69 x 54 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe 11.25

    Položka č.: 236497

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:11

    serigrafie na museum board, 91,4 x 91,4 cm, na zadní straně razítko: published by Sunday B. Morning a razítko: fill in your own signature, pozdější tisk, Antikvariát Dlážděná

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe 11.23

    Položka č.: 236498

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:12

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe 11.28

    Položka č.: 236499

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:13

    serigrafie na museum board, 91,4 x 91,4 cm, na zadní straně razítko: published by Sunday B. Morning a razítko: fill in your own signature, pozdější tisk, přiložen certifikát pravosti pro Galerii Linea, Antikvariát Dlážděná

    (1928-1987)

    Mao Yellow

    Položka č.: 236500

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:14

    serigrafie na museum board, 89,7 x 74,9 cm, na zadní straně razítko: published by Sunday B. Morning a razítko: fill in your own signature, pozdější tisk, přiložen certifikát pravosti, Antikvariát Dlážděná

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe 11.29

    Položka č.: 236501

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:15

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe 11.30

    Položka č.: 236502

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:16

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe 11.31

    Položka č.: 236503

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:17

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe 11.26

    Položka č.: 236504

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:18

  • Rafael Knobloch (Internetová aukce )

    Novotného lávka z Karlova mostu

    Položka č.: 236505

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:19

    batika, plátno, 145 x 92 cm, sign. LD Rafael Knobloch, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Felcmana

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

  • Ellen Jilemnická (Internetová aukce )

    Ona I.

    Položka č.: 236506

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:20

    akvarel, tuš, papír, 2017, 59,5 x 42 cm, sign. PD E. Jil. 2017, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Ona II.

    Položka č.: 236507

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:21

  • Nacovský (Internetová aukce )

    Město na pobřeží

    Položka č.: 236508

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:22

    olej, karton, 44,5 x 36 cm, sign. PD Nacovský, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Postavy

    Položka č.: 236509

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:23

    Za prací

    Položka č.: 236510

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:24

    Pradleny

    Položka č.: 236511

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:25

    olej, plátno, 51 x 62 cm

    Pradleny

    Položka č.: 236512

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:26

    olej, plátno, 70 x 56 cm

  • Dana Puchnarová (Internetová aukce )

    Žlutá síť

    Položka č.: 236513

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:27

    olej, plátno, 1997 - 2006, 61 x 55 cm, sign. PD Puchnarová 2006, sign. vzadu 1997, rám, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

    Zahrady pod Pražským hradem

    Položka č.: 236514

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:28

    batika, plátno, 143,5 x 80 cm, sign. LN Rafael Knobloch, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Felcmana

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

    Kostel sv. Rocha na Pohořelci

    Položka č.: 236515

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:29

    batika, plátno, 115 x 140,5 cm, sign. PD Rafael Knobloch, rám, vlevo uprostřed drobně poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Felcmana

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

  • Martin Manojlín (Internetová aukce )

    (1972)

    Velká modrá pyramida

    Položka č.: 236516

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:30

    linoryt, 2001, 65 x 47 cm, sign. PD Martin Manojlín 2001, 4/10, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 236517

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:31