Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Krajina

    Položka č.: 229140

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:39

    olej, plátno, karton, 19 x 24 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Krajina

    Položka č.: 229141

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:40

    olej, karton, 17,5 x 29,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Žena v šátku

    Položka č.: 229142

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:41

    olej, překližka, 17 x 12,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Kompozice

    Položka č.: 229143

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:42

    olej, papír, 7,7 x 11,8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Fantastická krajina

    Položka č.: 229144

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:43

    olej, kombinovaná technika, papír, 8,4 x 10,9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Dvanáct znamení

    Položka č.: 229146

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:44

    olej, kombinovaná technika, papír, 11,4 x 18 cm, sign. PD Graff, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Vitrážové okno

    Položka č.: 229147

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:45

    olej, kombinovaná technika, papír, 26,2 x 17,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Kruhy

    Položka č.: 229148

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:46

    olej, kombinovaná technika, papír, 14 x 17,8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Zátiší

    Položka č.: 229149

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:47

    olej, kombinovaná technika, papír, 13,8 x 10 cm, sign. PD Graff, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Milenci

    Položka č.: 229150

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:48

    akvarel, papír, 15,7 x 30 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Pieta

    Položka č.: 229151

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:49

    běloba, tuš, karton, 17 x 23 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Krajina s mostem

    Položka č.: 229152

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:50

    akvarel, papír, 13 x 27 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Konec sklizně

    Položka č.: 229153

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:51

    uhle, kombinovaná technika, překližka, 26 x 34 cm, sign. PD Graff, rám, při okrajích kresba poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 229154

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:52

    tuš, papír, 1966, 37,7 x 47,2 cm, sign. PD Graff 66, poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    Položka č.: 229155

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:53

    tuš, tužka, pastelky, papír, 1969, 33,5 x 39 cm, sign. PD Graff 69, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    Položka č.: 229156

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:54

    tuš, akvarel, pastelky, papír, 1967, 33 x 42,5 cm, sign. PD Graff 67, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Vaněk (Internetová aukce )

    (1888-1965)

    Portrét dítěte

    Položka č.: 229520

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:55

    2x fotografie, 1921, 17,1 x 21,6 cm, sign. LD Vaněk 921, v originální obálce Ateliéru D´art Vaněk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Ströminger (Internetová aukce )

    (1845-1901)

    Portrét chlapců

    Položka č.: 229521

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:56

    fotografie, 22,7 x 16,7 cm, PD razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 229522

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:57

    fotografie, 23,7 x 29,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 229523

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:58

    fotografie, 29,2 x 23,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Bufka (Internetová aukce )

    Ženich

    Položka č.: 229524

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:59

    fotografie, 1917, 22,5 x 15,8 cm, sign. PD M. Bufka 1917, vzadu razítko Ateliéru V.J. Bufky, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Bufka (Internetová aukce )

    Nevěsta

    Položka č.: 229525

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:00

    fotografie, 1917, 22,3 x 15,7 cm, sign. PD M. Bufka 1917, vzadu razítko Ateliéru V.J. Bufky, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Portrét ženy

    Položka č.: 229526

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:01

    fotografie, 23 x 16,9 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Zámek Pillnitz

    Položka č.: 229527

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:02

    fotografie, 27,8 x 40,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emma Srncová (Internetová aukce )

    (1942)

    Alice im Wunderland

    Položka č.: 230166

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:03

    litografie, 1990, 48,5 x 32,5 cm, sign. PD Emma Srncová 1990, rám, č. 18/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kremlička (Internetová aukce )

    (1886-1932)

    Myčky

    Položka č.: 230224

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:04

    litografie, 1920, 16,2 x 14,3 cm, PD značeno na kameni RKremlička 1920, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslava Pešicová (Internetová aukce )

    (1935-2015)

    Pohár

    Položka č.: 230669

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:05

    mezzotinta, 1978, 17,4 x 13,2 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 1978, č. 40/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Kytice s vlčími máky

    Položka č.: 231302

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:06

    olej, lepenka, 50 x 34,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Kytice

    Položka č.: 231303

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:07

    olej, lepenka, 50 x 34,5 cm, sign. PD Rott, zvlněno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Pohled na městečko

    Položka č.: 231304

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:08

    olej, lepenka, 34,5 x 50 cm, rám, zvlněno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

Facebook