Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Lumír Čmerda (Internetová aukce )

    (1930)

    Ch Chotkova silnice

    Položka č.: 199241

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:12

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda (Internetová aukce )

    (1930)

    D Dienzenhoferův letohrádek

    Položka č.: 199242

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:13

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda (Internetová aukce )

    (1930)

    T Tito titáni už hostili i titána světové hudby

    Položka č.: 199243

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:14

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda (Internetová aukce )

    (1930)

    Z Zubr evropský a další zvířata v ZOO za zámkem v Tróji

    Položka č.: 199244

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:15

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba (Internetová aukce )

    (1912-1983)

    Okupace

    Položka č.: 199264

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:16

    litografie, 22,4 x 32,1 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lev Šimák (Internetová aukce )

    (1896-1989)

    Oheň

    Položka č.: 199320

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:17

    litografie, 1942, 22,8 x 30,7 cm, sign. LD Lev Šimák, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Bartoš (Internetová aukce )

    (1926)

    Paridův soud

    Položka č.: 199458

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:18

    sítotisk, 1989, 20,8 x 15 cm, sign. DU JBartoš 1989, Antikvariát Ostrovní, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka (Internetová aukce )

    Řeka

    Položka č.: 199538

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:19

    lept, 1953, 16,3 x 32 cm, sign. PD Mahelka 53, při okrajích pokčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Rada (Internetová aukce )

    (1895-1962)

    Kováři

    Položka č.: 199554

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:20

    litografie, 1946, 26 x 30 cm, sign. PD Vlast.Rada 46, rám, č. 44/300, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Hruška (Internetová aukce )

    (1930)

    Profil dívky

    Položka č.: 199566

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:21

    litografie, 1974, 19,2 x 32,5 cm, sign. PD K. Hruška 74, č. 5/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Novák (Internetová aukce )

    (1902-1987)

    Múzy

    Položka č.: 199567

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:22

    litografie, 19,5 x 35 cm, sign. PD Josef Novák, č. 26/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka (Internetová aukce )

    (1894-1984)

    Praha - Hrad z Chodkových sadů

    Položka č.: 200001

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:23

    lept, 1942, 32 x 24,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský (Internetová aukce )

    (1873-1962)

    Method Kaláb

    Položka č.: 200018

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:24

    litografie, 1960, 20,1 x 14,5 cm, PN značeno na kameni M.Švabinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec (Internetová aukce )

    (1899-1987)

    Dívka u rybníka

    Položka č.: 200040

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:25

    litografie, 23,5 x 34 cm, sign. PD AMoravec, pasparta, č. 28/50, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Továrna

    Položka č.: 200762

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:26

    tuš, papír, 1946, 27 x 44 cm, sign. PD nečitelně, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Krajina

    Položka č.: 200763

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:27

    tuš, papír, 1946, 21,5 x 44,5 cm, sign. LD nečitelně, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eugen Weidlich (Internetová aukce )

    (1916-1983)

    Uzel

    Položka č.: 201083

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:28

    serigrafie, 40 x 24 cm, sign. PD Eugen Weidlich, rám, č. 10/100, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Bělohoubek (Internetová aukce )

    (1882-1942)

    Mostecká věž

    Položka č.: 201109

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:29

    tuš, papír, 44 x 29 cm, sign. LD A. Bělohoubek, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec (Internetová aukce )

    (1899-1987)

    Dvě selky

    Položka č.: 201117

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:30

    kolorovaná litografie, 21 x 33 cm, sign. PD AMoravec, rám, č. 22/50, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plz…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • B. Čech (Internetová aukce )

    Rýžoviště u Harrachova

    Položka č.: 201121

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:31

    tužka, papír, 1934, 17 x 21 cm, sign. PD B. Čech 3/8. 34., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    ...a - hoj...

    Položka č.: 201123

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:32

    tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner (Internetová aukce )

    Orloj

    Položka č.: 201126

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:33

    dřevoryt, 1969, 29,7 x 21,7 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner (Internetová aukce )

    Interiér kostela

    Položka č.: 201127

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:34

    dřevoryt, 1969, 30 x 21,6 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner (Internetová aukce )

    Zlatá ulička

    Položka č.: 201128

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:35

    dřevoryt, 1969, 29,8 x 21,5 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Portrét muže

    Položka č.: 201133

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:36

    uhel, papír, 39 x 27 cm, rám, roztržený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leo Horst (Internetová aukce )

    Nákladní loď

    Položka č.: 201135

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:37

    lept, 13 x 15,7 cm, sign. PD Leo Horst, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Plakát k výstavě (Egypt)

    Položka č.: 201535

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:38

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Plakát k výstavě (Řecko - antická kultura)

    Položka č.: 201536

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:39

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Plakát k výstavě (Řím)

    Položka č.: 201537

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:40

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Plakát k výstavě (Románské umění)

    Položka č.: 201538

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:41

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook