Dražené položky

  • Věra Janoušková (3. KOLO 173. Aukce)

    (1922-2010)

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:00

    koláž, fix, karton, 2007, 26,5 x 20,6 cm, značeno LD VJAN, PD 2007, karton PN lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Čestmír Janošek (3. KOLO 173. Aukce)

    ...já oprawdu nechjchápu...

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:01

    mrazovka, tuš, 62,5 x 88 cm, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Červeno - zelená

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:02

    mrazovka, 88 x 62,5 cm, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

    Modrá

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:03

    mrazovka, 88 x 62,5 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Zdeněk Beran (3. KOLO 173. Aukce)

    (1937-2014)

    Obdélník

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:04

    akryl, koláž, papír, 2007, 29,8 x 45,2 cm, sign. LD Z. Beran 07, nahoře papír lehce zvlněn, na horním okraji kousek papíru utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jiří Sozanský (3. KOLO 173. Aukce)

    Dny a roky mojí matky - skříň

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:05

    kombinovaná technika, tužka, papír, 1981, 102 x 72 cm, sign. DU Sozanský 81, rám, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Ivan Komárek (3. KOLO 173. Aukce)

    Výřez Adama a Evy

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:06

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Pouto

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:07

    akryl, uhel, plátno, 2007, 40 x 60 cm, sign. PU Komárek 2007, rám, vzadu popsáno, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Richard Konvička (3. KOLO 173. Aukce)

    Postava

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:08

    akryl, plátno, 2018, 70 x 60 cm, sign. PD Konvička 18, sign. vzadu Rich. Konvička 2018

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Aleš Lamr (3. KOLO 173. Aukce)

    Letní slavnost

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:09

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Duhová krajina

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:10

    Hnízdo

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:11

    akryl, plátno, 2011, 49,8 x 79,7 cm, sign LD A. LAMR 11, Lamrova tvorba se vyznačuje silným citem pro ornament a výraznou barevnost. Své obrazové cykly i jednotlivé obrazy často doplňuje vtipnými komentáři a názvy. Velká míra abstrakce a symbolika tvarů se stala nedílnou součástí Lamrovy tvorby. Prá…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Merino I.

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:12

    akryl, plátno, 2000, 100 x 80 cm, sign. DU A. Lamr 00, Lamrova tvorba se vyznačuje silným citem pro ornament a  výraznou barevnost. Své obrazové cykly i  jednotlivé obrazy často doplňuje vtipnými komentáři a názvy. Velká míra abstrakce a symbolika tvarů se stala nedílnou součástí Lamrovy tvorby. Prá…

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.600 €)

  • Hana Purkrábková (3. KOLO 173. Aukce)

    (1936-2019)

    Dvojice

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:13

    pastel, tempera, tužka, papír, 2010, 41,6 x 29,5 cm, sign. PD Purkrábková H. 2010, papír lehce ušpiněn, na horním okraji papíru uprostřed několik dírek po špendlících, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Žáček (3. KOLO 173. Aukce)

    Spatium

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:14

    triptych, kombinovaná technika, papír, 92,5 x 66,7 cm, rám

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Ellen Jilemnická (3. KOLO 173. Aukce)

    Včela

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:15

    bronz, 1994, 26 x 33 x 29 cm, značeno dole EJ, původní návrh z roku 1984 měl být realizován na dálnici před motorestem, byl však komunistickou výtvarnou komisí zamítnut. Nakonec realizováno ve zvětšené variantě 2:1 v prostorech sochařské školy v Hořicích ve vračanském vápenci. Nabízený odlitek Včely…

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)

  • Jiří Načeradský (3. KOLO 173. Aukce)

    Saxofonista

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:16

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Krasavice

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:17

    Dvě kudlanky

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:18

    Hádka

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:19

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:20

    tuš, papír, 1982, 42,5 x 29,6 cm, sign. PD Načeradský 82, LN mírně natrženo, LD pomačkaný roh, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Dvě sličné kudlanky

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:21

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

    Tři ženy

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:22

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:23

    Prostorová geometrie

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:24

    tempera, akvarel, pastelky, grafit, papír, 1980, 44 x 35 cm, sign. PD Načeradský 80, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Geometrická konstrukce

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:25

    Kudlanka

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 145.000 CZK (5.800 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:26

    olej, plátno, 2010, 81 x 100 cm, sign. LD Načeradský, typické vtipné dílo z ruky jednoho z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato s iron…

    Aktuální cena: 145.000 CZK (5.800 €)

  • Rudolf Němec (3. KOLO 173. Aukce)

    (1936-2015)

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:27

    akryl, plátno, 1977, 60 x 80 cm, PD monogr. NR 77, rám, originální zástupce českého umění 2. poloviny 20. století, který vystudoval VŠUP v Praze v ateliéru A. Strnadela. Jeden z hlavních představitelů Nové figurace, který se přes abstrakci dostal zpět k malbě figurativní. Během jeho tvůrčích let mu …

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Jaroslav Róna (3. KOLO 173. Aukce)

    Náčelník

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:28

    Milenci na pláži

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:29