Dražené položky

  • František Kobliha (Portréty)

    (1877-1962)

    Arnošt Procházka

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:21

    dřevoryt, 11,2 x 8,5 cm, LD monogr. Ve dřevě F.K., antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Jäger (Portréty)

    Portrét dívky s copem

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:23

    uhel, papír, 1878, 45,5 x 30 cm, sign. PD J. Jäger 1878, mírně zažloutlý, při okrajích pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Horník (Portréty)

    (1916-1961)

    Autoportrét

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:24

    uhel, papír, 1955, 37 x 29,5 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka, J. Loukoty a prof. Obrovského na AVU v Praze, soukromý žák R. Vejrycha, studium na École des Beaux-Arts v Paříži, člen Umělecké besedy a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • William Hogarth (Portréty)

    (1697-1764)

    Simon Lord Lovat

    Položka č.: 79

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:25

    tisk, 14,3 x 9,2 cm, zachycen pár hodin před popravou za vážný zločin, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Herčík (Portréty)

    (1922-1999)

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:26

    ocelorytina, 1992, 16,5 x 13,3 cm, sign. PD Jherčík, autorský tisk, polámané rohy papíru, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Herčík (Portréty)

    (1922-1999)

    Antonín Dvořák

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:27

    ocelorytina, 10,4 x 7,6 cm, sign. DU JHerčík, vydáno při příležitosti Roku české hudby a šestého Hudebního festivalu v Příbrami květen 1974, při okrajích lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Haluza (Portréty)

    Portrét ženy

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:28

    olej, plátno, 1933, 46,5 x 58 cm, sign. PD Haluza 933, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Haluza (Portréty)

    Portrét muže

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:29

    olej, plátno, 1933, 46,5 x 58 cm, sign. PD Haluza 933, blindrám, malba místy mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ot. Hájek (Portréty)

    Portrét ženy

    Položka č.: 1

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:30

    olej, malířská lepenka, 39,5 x 29 cm, sign. PD Ot. Hájek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michael Florian (Portréty)

    (1911-1984)

    Napoleon

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:31

    barevný dřevoryt, 25,5 x 18 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Michael Florian (Portréty)

    (1911-1984)

    František Kafka

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:32

    dřevoryt, 24 x 16 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Florian (Portréty)

    (1911-1984)

    Dante

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:33

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Helena Emingerová (Portréty)

    (1858-1943)

    Malíř Karel Javůrek

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:34

    lept-novotisk, 14,7 x 10,8 cm, značeno H. Emingerová, signatura pravděpodobně nepatří autorce, antiqari.at Radhošťská, žákyně K. Javůrka, studium u G. C. E. Courtoise na Academie Colarossi v Paříži, členka SVU Mánes, Kruhu výtvarných umělkyň, JUV v Praze a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Petr Dillinger (Portréty)

    (1899-1954)

    Autoportrét

    Položka č.: 68

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:35

    suchá jehla, 15,2 x 11,7 cm, sign. PD Petr Dillinger, papír při okrajích otřepen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger (Portréty)

    (1899-1954)

    Autoportrét

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:36

    suchá jehla, 15,9 x 11,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Františk Xaver Diblík (Portréty)

    (1887-1955)

    Portrét dámy

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:37

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Bárta (Portréty)

    (1864-1919)

    V. J. Novotný

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:39

    lept, 1903, 16 x 10,8 cm, DU popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera a Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Alex (Portréty)

    (1890-1957)

    Autoportrét

    Položka č.: 69

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:40

    lept, suchá jehla, 16,5 x 12 cm, sign. PD Alex, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Adolf Alex (Portréty)

    (1890-1957)

    Autoportrét

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:41

    mezzotinta, 17,7 x 17,3 cm, sign. PD Alex, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Alex (Portréty)

    (1890-1957)

    Karel V. Rais

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:42

    mezzotinta, ruční papír, 1917, 22,7 x 17,5 cm, sign. DU A. J. Alex, v rozích papíru zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Tetur – vinařství (Postavme Ondru na nohy)

    Velká bílá slípka

    Položka č.: 1

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:00

    Cuvée Rulandské šedé a Chardonnay, certifikované víno z Velkých Bílovic (RŠ 70% + CHA 30%, moravské zemské víno, bílé, suché, 2015, ČR, ručně sklizeno, víno zrálo 8 měsíců v nových, středně vypálených francouzských sudech), 0,75 l, alk. 13 %., 2015, 0,75 l cm, jsme rodáci, sousedé, kamarádi i soupeř…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

    Rulandské šedé

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:01

    0,75 l, 2008/2015, je opakem toho, co veřejnost od Moravy očekává:). Je to mohutné a tělnaté víno. Je vyrobeno z odrůdy Rulandské šedé a zrálo 15 měsíců v nových francouzských sudech (barrique) od Seguin Moreau. Toto víno kombinuje vůně a chutě z vyzrálých hroznů a ležení na jemných viničných kalech…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

    Tomala - oranžové víno

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:02

    Víno vyrobené kachetinskou metodou z odrůdy Chardonnay., 2015, 0,75 l cm

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    BB cuvée

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:03

    0,75 l, je třetí cuvée z našeho vinařství a má jiný styl, než většina veřejnosti od moravských vín očekává. Je to nejednoduché, specifické barikové víno. Doporučujeme dekantovat… a pít třeba až následující den.:)

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

    Tomala - červené víno

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:04

    Víno vyrobené kachetinskou metodou., 0,75 l cm

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Velká bílá slípka

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:05

    Cuvée Rulandské šedé a Chardonnay, certifikované víno z Velkých Bílovic (RŠ 70 % + CHA 30 %, moravské zemské víno, bílé, suché, 2015, ČR, ručně sklizeno, víno zrálo 8 měsíců v nových, středně vypálených francouzských sudech), 0,75 l, alk. 13 %., 2015, 0,75 l cm, Jsme rodáci, sousedé, kamarádi i soup…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • www.rybizak.cz (Postavme Ondru na nohy)

    Jahoďák

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:06

    Ovocné víno z jahod, 0,75 l, 11,5 %., 0,75 l cm, vychlaďte ho a pijte jako klasické víno z hroznů. Nám se osvědčuje panáček po obědě (pro dobré trávení) nebo si dát skleničku, kdykoliv přijde chuť. Víno z jahod pasuje k jídlům, které potřebují sladký přeliv nebo omáčku. S jahodovou sklenkou si dejte…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Beziňák

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:07

    Víno z květů černého bezu. , 0,75 l cm, Beziňák je originální bílé polosladké víno, které vyrábíme z květů černého bezu. Při prvním ochutnání se podobá klasickému vínu z hroznů, pak se ale rozvine jemná chuť květů černého bezu... a nakonec koukáte, že jste právě vypili celou láhev. Květinová chuť ob…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Višňák

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:08

    Chutná a voní po višních – boží na svařák!, 0,75 l cm, Višňák je prémiové ovocné víno, které se nám letos obzvlášť povedlo. Sladkou chuť čerstvých višní si zamilují všichni – dokonce i ti, kterým červené víno nešmakuje. Z višňového vína připravíte naprosto luxusní svařáček! Stačí jen víno ohřát na c…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

    Rybízák

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:09

    Špičkové polosladké víno z léčivých plodů černého rybízu., 0,75 l cm, rybízové víno skvěle doplňuje chuť červených mas (zejména steaků), sýrů ementálového typu, ryb (a proto Rybízák nesmí chybět na štědrovečerním stole), smažených řízků či tvarohových koláčů. Tohle víno doslova vygraduje vaši večeři…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)