Dražené položky

  • Jaroslav Holeček (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019)

    (1902-1953)

    Kostel sv. Mikuláše

    Položka č.: 319

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:18

    olej, lepenka, 70 x 48 cm, sign. PD J. Holeček, rám, žák prof. J. Schussera na VŠUP v Praze, člen Umelecké besedy slovenské

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Ferdinand Pistorius (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019)

    Zima

    Položka č.: 320

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:19

    olej, lepenka, 1926, 33 x 48 cm, sign. PD Pistorius 26, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Matoušek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019)

    Zima

    Položka č.: 321

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:20

    olej, lepenka, 50 x 35 cm, sign. PD Matoušek, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jindřich Šimek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019)

    (1901-1979)

    Žně

    Položka č.: 322

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:21

    olej, plátno, deska, 1940, 63 x 78 cm, sign. PD Šimek 40, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    (1901-1979)

    Chalupa

    Položka č.: 323

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:22

    olej, plátno, deska, 38 x 47 cm, sign. PD Šimek, rám

  • Zdeňka Čechová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019)

    (1899-?)

    Zámek Opočno

    Položka č.: 324

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:23

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. PD Z. Čechová, rám

  • Tofanov (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019)

    Potok

    Položka č.: 325

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:24

    olej, plátno, 34 x 54,5 cm, sign. PD Tofanov, rám, protržené plátno

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Bureš (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019)

    (1889-1969)

    Žnečka

    Položka č.: 326

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:25

    olej, plátno, 51 x 72 cm, sign. PD Bureš, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

  • Karel Laube (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019)

    (1888-?)

    Položka č.: 327

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:26

    olej, plátno, 96 x 66 cm, sign. PD K. Laube, rám, žák prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Janotová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019)

    Studie

    Položka č.: 328

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:27

    tisk, 92 x 62 cm

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

    Studie

    Položka č.: 329

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:28

    tisk, 92 x 62 cm

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Eva Hašková (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019)

    Hojnost

    Položka č.: 330

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:29

    lept, 50 x 39 cm, sign. PD Eva Hašková 93, č. 21/180, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Zámek

    Položka č.: 331

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:30

    lept, 1993, 49 x 39 cm, sign. PD Eva Hašková 93, č. 23/100, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    (1901-1979)

    Chalupa na louce

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:31

    olej, plátno, deska, 47 x 38 cm, sign. LD Šimek, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    (1901-1979)

    Břízy

    Položka č.: 333

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:32

    olej, plátno, deska, 38 x 48 cm, sign. LD Šimek, rám

    Zima

    Položka č.: 334

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:33

    olej, plátno, 23, 5 x 17, 5 cm, sign. PD Tofanov, přeloženo

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Seidl (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019)

    (1886-1942)

    Rychnov

    Položka č.: 335

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:34

    olej plátno, 33 x 48 cm, sign. PD V. Seidl, rám, žák prof. F. Jeneweina a J. Schikanedera na VŠUP v Praze, poté studium na Akademii Julian v Paříži

  • Neznámý autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019)

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 336

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:35

    olej, lepenka, 68 x 48 cm, sign. PD nečitelně, rám, rám i malba poničené

  • Jaroslav Štechr (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019)

    (1904-?)

    Babiččino údolí

    Položka č.: 337

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:36

    olej, lepenka, 35 x 49 cm, sign. PD, rám

  • Roman Pochop (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019)

    Babička

    Položka č.: 338

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:37

    olej, plátno, 1913, 48 x 37,5 cm, sign. PD R. Pochop, rám

  • J. Koudelka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019)

    Zima

    Položka č.: 339

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:38

    olej, deska, 67 x 57 cm, sign. PD J. Koudelka, rám

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019)

    Krkonoše

    Položka č.: 340

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:39

    tempera, karton, 48 x 63 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Slezská matice

    Položka č.: 341

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:40

    tisk, 38 x 52 cm, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Rozsévač

    Položka č.: 342

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:41

    sádra, v. 65 cm, značeno na podstavci

  • Mareš (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019)

    Žně

    Položka č.: 343

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:42

    tempera, papír, 49 x 69 cm, sign. PD Mareš, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Procházka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019)

    Položka č.: 344

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:43

    olej, plátno, 40 x 56 cm, sign. LD Procházka, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Zimní krajina s chalupou

    Položka č.: 345

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:44

    olej, lepenka, 1938, 47 x 64 cm, sign. LD Procházka 38, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Váza s květinami

    Položka č.: 346

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:45

    olej, plátno, 1941, 88 x 63 cm, sign. Lidka 41, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • V. Slavík (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019)

    Mandele

    Položka č.: 347

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:46

    olej, plátno, 46 x 56 cm, sign. LD V. Slavík, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Berghauer (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019)

    Zlín

    Položka č.: 348

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:47

    olej, plátno, 64 x 84 cm, rám, protržené plátno

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)