Karel Toman

(1931-2000)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    V masce páva

    Položka č.: 19474

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 1981, 47 x 35,5 cm, sign. PD KarelToman 81, autorský tisk, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Dáma s čertem

    Položka č.: 19472

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 37,5 x 27,5 cm, sign. PD Karel Toman, autorský tisk, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Věnec

    Položka č.: 204958

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 21:20

    litografie, 10,2 x 5,6 cm, sign. PD KarelToman, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Hadi

    Položka č.: 206455

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 21:26

    litografie, 1981, 19 x 10 cm, sign. PD KToman, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Kavalír

    Položka č.: 206459

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 21:28

    litografie, 16,8 x 12,4 cm, sign. PD KToman, č. 34/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Čert

    Položka č.: 206460

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 21:30

    litografie, 7,2 x 8 cm, sign. PD KToman, č. 34/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Praotec Čech

    Položka č.: 206461

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 21:32

    litografie, 1982, 16 x 11 cm, sign. PD KToman, č. 7/200, přeloženo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Svatební cesta (PF 1978)

    Položka č.: 206463

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 21:34

    litografie, 1977, 13 x 20 cm, sign. DU KToman , č. 14/130, pravý spodní roh papíru mírně zahnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Šašek (PF 1987)

    Položka č.: 206464

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 21:36

    litografie, 1986, 10 x 20,5 cm, sign. LD KToman , č. 66/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Voják

    Položka č.: 204846

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 08. 2017 10:45

    litografie, 1971, 17 x 6,2 cm, sign. PD K. Toman 71, pasparta, č. 10/50, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Bruncvík

    Položka č.: 212858

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2017 14:54

    litografie, 1975, 22,3 x 17,7 cm, sign. PD K. Toman 75, pasparta, 45/60, na zadní straně štítek s popisem a razítkem čfvu, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Indián

    Položka č.: 202019

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 13:50

    litografie, 20 x 10,2 cm, sign. PD K. Toman, 23/85, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)