Karel Toman

(1931-2000)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    V masce páva

    Položka č.: 19474

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (89 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 1981, 47 x 35,5 cm, sign. PD KarelToman 81, autorský tisk, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (89 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Dáma s čertem

    Položka č.: 19472

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (70 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 37,5 x 27,5 cm, sign. PD Karel Toman, autorský tisk, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (70 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Věnec

    Položka č.: 204958

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2017 22:33

    litografie, 10,2 x 5,6 cm, sign. PD KarelToman, autorský tisk, , žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Zámek v Přerově

    Položka č.: 203792

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2017 20:17

    lept, 1925, 17 x 13,5 cm, sign. PD K. Toman 1925, Provenience: Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Myslivec (PF 1977)

    Položka č.: 206096

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2017 20:36

    litografie, 1976, 9,3 x 13,5 cm, sign. PD Karel Toman 76, č. 5/65, , žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Jezdec (PF 1995)

    Položka č.: 206107

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2017 20:47

    litografie, 1994, 15 x 10 cm, sign. PD Karel Toman, č. 131/140, , žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Rakouský Kyrysník

    Položka č.: 204844

    Vyvolávací cena: 700 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 16. 02. 2017 14:35

    litografie, 27,5 x 24,3 cm, sign. PD K. Toman, pasparta, č. 24/80, vzadu štítek s popisem, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Generál

    Položka č.: 204845

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 16. 02. 2017 14:40

    litografie, 17,5 x 7,7 cm, sign. PD K. Toman, č. 4/50, lehce zažloutlý papír, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Voják

    Položka č.: 204846

    Plánované ukončení: 16. 02. 2017 14:45

    litografie, 1971, 17 x 6,2 cm, sign. PD K. Toman 71, pasparta, č. 10/50, lehce zažloutlý papír, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Mušketýr

    Položka č.: 205827

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (147 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2017 22:36

    kvaš, tuška, tuš, papír, 1984, 24 x 20 cm, sign. PD K. Toman 84, rám, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (147 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Šašek

    Položka č.: 206031

    Plánované ukončení: 21. 02. 2017 23:00

    litografie, 1980, 47 x 34,7 cm, sign. PD KarelToman 80, autorský tisk, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar