Karel Toman

(1931-2000)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Karel Toman: Obrazy-kresby-grafika

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 21:06

    tisk, plakát, 84 x 59,5 cm, plakát k výstavě v Oblastní galerii Vysočiny, Jihlava, 28.10.-12.12. 1976, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Mušketýr

    Položka č.: 748

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 02:14

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Havran

    Položka č.: 749

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 02:15

    litografie, 1976, 22,3 x 17,5 cm, sign. PD Karel Toman, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Hastrman

    Položka č.: 922

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 05:08

    litografie, 1975, 22,5 x 17,8 cm, sign. PD K. Toman 75, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Na přehlídce

    Položka č.: 338

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 15:00

    akvarel, tužka, papír, 1975, 21 x 22 cm, sign. PD K. M. Toman, papír vlevo dole při okraji natržen, zbytky lelenky na okrajích, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Husar

    Položka č.: 337

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    akvarel, tužka, papír, 1978, 16 x 13 cm, sign. PD KMToman, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Podivné bytosti

    Položka č.: 336

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    tuš, papír, 1982, 27 x 37 cm, sign. PD KarelToman, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Skřeti

    Položka č.: 335

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Podivné události

    Položka č.: 436

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    11x litografie, 1975, vše 26 x 41 cm, všechny signované PD Karel Toman, č. 30/45, soubor litografií v papírových deskách, v souboru původně 12 litografií, chybí č. 8, Vzadu na papírovém přebalu uvedeno: Litografie nakreslil autor pro své přátele a pro zájemce o dobrodružné události a o méně obvyklá …

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    V boji

    Položka č.: 435

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    litografie, 1981, 64 x 50,5 cm, sign. PD Karel Toman 81, č. 12/45, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    V masce páva

    Položka č.: 19474

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 1981, 47 x 35,5 cm, sign. PD KarelToman 81, autorský tisk, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Dáma s čertem

    Položka č.: 19472

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 37,5 x 27,5 cm, sign. PD Karel Toman, autorský tisk, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Myslivec (PF 1977)

    Položka č.: 206096

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 05. 2017 20:28

    litografie, 1976, 9,3 x 13,5 cm, sign. PD Karel Toman 76, č. 5/65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Jezdec (PF 1995)

    Položka č.: 206107

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 05. 2017 20:34

    litografie, 1994, 15 x 10 cm, sign. PD Karel Toman, č. 131/140, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Rakouský Kyrysník

    Položka č.: 204844

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 12:50

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Generál

    Položka č.: 204845

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 12:55

    litografie, 17,5 x 7,7 cm, sign. PD K. Toman, č. 4/50, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Voják

    Položka č.: 204846

    Plánované ukončení: 11. 05. 2017 13:00

    litografie, 1971, 17 x 6,2 cm, sign. PD K. Toman 71, pasparta, č. 10/50, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)