Karel Toman

(1931-2000)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    V masce páva

    Položka č.: 19474

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (89 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 1981, 47 x 35,5 cm, sign. PD KarelToman 81, autorský tisk, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (89 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Dáma s čertem

    Položka č.: 19472

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (70 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 37,5 x 27,5 cm, sign. PD Karel Toman, autorský tisk, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (70 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Věnec

    Položka č.: 204958

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:20

    litografie, 10,2 x 5,6 cm, sign. PD KarelToman, autorský tisk, , žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Mušketýr

    Položka č.: 206452

    Vyvolávací cena: 700 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:22

    litografie, 1973, 23 x 18 cm, sign. PD Karel Toman, autorský tisk, , žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Havran

    Položka č.: 206453

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:23

    litografie, 1976, 22,3 x 17,5 cm, sign. PD Karel Toman, autorský tisk, , žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Hadi

    Položka č.: 206455

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:24

    litografie, 1981, 19 x 10 cm, sign. PD KToman, autorský tisk, , žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Havran

    Položka č.: 206456

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:25

    litografie, 1973, 14,8 x 10,2 cm, sign. PD KToman, , žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Skřítek

    Položka č.: 206457

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:26

    litografie, 1983, 14 x 21 cm, sign. PD KToman, č. 88/100, , žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Šašek a ďábel

    Položka č.: 206458

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:27

    litografie, 1981, 18 x 14 cm, sign. PD KToman, č. 168/200, , žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Kavalír

    Položka č.: 206459

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:28

    litografie, 16,8 x 12,4 cm, sign. PD KToman, č. 34/70, , žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Čert

    Položka č.: 206460

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:29

    litografie, 7,2 x 8 cm, sign. PD KToman, č. 34/100, , žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Praotec Čech

    Položka č.: 206461

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:30

    litografie, 1982, 16 x 11 cm, sign. PD KToman, č. 7/200, přeloženo, , žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Čaroděj

    Položka č.: 206462

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:31

    litografie, 1978, 8,5 x 16,5 cm, sign. LD KToman, č. 29/50, , žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Svatební cesta (PF 1978)

    Položka č.: 206463

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:32

    litografie, 1977, 13 x 20 cm, sign. DU KToman , č. 14/130, pravý spodní roh papíru mírně zahnutý, , žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Šašek (PF 1987)

    Položka č.: 206464

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:33

    litografie, 1986, 10 x 20,5 cm, sign. LD KToman , č. 66/200, , žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Zámek v Přerově

    Položka č.: 206874

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2017 17:20

    lept, 1923, 17,2 x 13,6 cm, sign. PD K. Toman 1923, Provenience: Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)