Karel Toman

(1931-2000)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Na přehlídce

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 22:45

    akvarel, tužka, papír, 1975, 21 x 22 cm, sign. PD K. M. Toman, papír vlevo dole při okraji natržen, zbytky lelenky na okrajích, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Husar

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 22:48

    akvarel, tužka, papír, 1978, 16 x 13 cm, sign. PD KMToman, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Dáma s čertem

    Položka č.: 734

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2017 00:11

    litografie, 37,5 x 27,5 cm, sign. PD Karel Toman, autorský tisk, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Bojovník Zulů

    Položka č.: 390

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 15:00

    litografie, 1976, 22 x 17,5 cm, sign. PD KaToman, pasparta, č. 57/75, vzadu nalepen štítek Dílo, zašpiněná lepenka pasparty, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Bojovník Irokézů

    Položka č.: 389

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    litografie, 20 x 10,8 cm, sign. PD KaToman, pasparta, č. 17/23, II.stav, vzadu nalepen štítek Dílo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Generál

    Položka č.: 204845

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2017 12:55

    litografie, 17,5 x 7,7 cm, sign. PD K. Toman, č. 4/50, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Ctnost

    Položka č.: 214037

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2017 11:00

    litografie, 54 x 39 cm, sign. PD KToman, č. 22/40, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)