Karel Toman

(1931-2000)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Na přehlídce

    Položka č.: 729

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2018 00:33

    akvarel, tužka, papír, 1975, 21 22 cm, sign. PD K. M. Toman, papír vlevo dole při okraji natržen, zbytky lelenky na okrajích, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.150 CZK (46 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Husar

    Položka č.: 758

    Vyvolávací cena: 1.050 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2018 01:02

    akvarel, tužka, papír, 1978, 16 x 13 cm, sign. PD KMToman, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.050 CZK (42 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Důlní tesař

    Položka č.: 1144

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2018 07:28

    dřevoryt, 1976, 19,7 x 13,8 cm, sign. PD K. Toman 76, rám, č. 84/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Důlní kovář

    Položka č.: 1145

    Plánované ukončení: 22. 02. 2018 07:29

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Hofmistr

    Položka č.: 1146

    Plánované ukončení: 22. 02. 2018 07:30

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Horní soudce

    Položka č.: 1147

    Plánované ukončení: 22. 02. 2018 07:31

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Bojovník Irokézů

    Položka č.: 219894

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2018 14:48

    litografie, 20 x 10,8 cm, sign. PD KaToman, pasparta, č. 17/23, II.stav, vzadu nalepen štítek Dílo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Kavalír

    Položka č.: 206459

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2018 19:22

    litografie, 16,8 x 12,4 cm, sign. PD KToman, č. 34/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Skřeti

    Položka č.: 220119

    Plánované ukončení: 06. 03. 2018 11:53

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Podivné bytosti

    Položka č.: 220120

    Plánované ukončení: 06. 03. 2018 11:54

    tuš, papír, 1982, 27 x 37 cm, sign. PD KarelToman, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Bruncvík

    Položka č.: 220343

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2018 15:37

    litografie, 1975, 22,3 x 17,7 cm, sign. PD K. Toman 75, pasparta, 45/60, na zadní straně štítek s popisem a razítkem čfvu, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Myslivec (PF 1977)

    Položka č.: 217170

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2018 20:04

    litografie, 1976, 9,3 x 13,5 cm, sign. PD Karel Toman 76, č. 5/65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)