Karel Toman

(1931-2000)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    V masce páva

    Položka č.: 19474

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 1981, 47 x 35,5 cm, sign. PD KarelToman 81, autorský tisk, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Dáma s čertem

    Položka č.: 19472

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 37,5 x 27,5 cm, sign. PD Karel Toman, autorský tisk, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Jízda na kohoutovi

    Položka č.: 209505

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 12:21

    litografie, 1982, 49 x 42 cm, sign. PD KarelToman 82, autorský tisk, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Husar

    Položka č.: 209513

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 12:29

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Husaři

    Položka č.: 209516

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 12:32

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Štvanice

    Položka č.: 209533

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 12:49

    litografie, 54 x 39 cm, sign. PD Karel Toman, č. 15/55, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Skřeti

    Položka č.: 210374

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2017 12:51

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Podivné bytosti

    Položka č.: 210375

    Plánované ukončení: 26. 06. 2017 12:52

    tuš, papír, 1982, 27 x 37 cm, sign. PD KarelToman, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Husar

    Položka č.: 210376

    Plánované ukončení: 26. 06. 2017 12:53

    akvarel, tužka, papír, 1978, 16 x 13 cm, sign. PD KMToman, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Na přehlídce

    Položka č.: 210377

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2017 12:54

    akvarel, tužka, papír, 1975, 21 x 22 cm, sign. PD K. M. Toman, papír vlevo dole při okraji natržen, zbytky lelenky na okrajích, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    V boji

    Položka č.: 210436

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2017 13:53

    litografie, 1981, 64 x 50,5 cm, sign. PD Karel Toman 81, č. 12/45, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Podivné události

    Položka č.: 210437

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2017 13:54

    11x litografie, 1975, vše 26 x 41 cm, všechny signované PD Karel Toman, č. 30/45, soubor litografií v papírových deskách, v souboru původně 12 litografií, chybí č. 8, Vzadu na papírovém přebalu uvedeno: Litografie nakreslil autor pro své přátele a pro zájemce o dobrodružné události a o méně obvyklá …

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Mušketýr

    Položka č.: 210716

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2017 18:33

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Havran

    Položka č.: 210717

    Plánované ukončení: 26. 06. 2017 18:34

    litografie, 1976, 22,3 x 17,5 cm, sign. PD Karel Toman, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Šašek a ďábel

    Položka č.: 206458

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2017 22:40

    litografie, 1981, 18 x 14 cm, sign. PD KToman, č. 168/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Čaroděj

    Položka č.: 206462

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2017 22:42

    litografie, 1978, 8,5 x 16,5 cm, sign. LD KToman, č. 29/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)