Karel Toman

(1931-2000)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Pokušení I.

    Položka č.: 348

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 15:00

    litografie, 54 x 39,5 cm, sign. PD Karel Toman, 1/40, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Volavka

    Položka č.: 230776

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:12

    lept, 1973, 9,2 x 13,1 cm, sign. PD K. Toman 73, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6831 Historie příhozu

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Hadi

    Položka č.: 218329

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:50

    litografie, 1981, 19 x 10 cm, sign. PD KToman, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Havran

    Položka č.: 220501

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 22:06

    litografie, 1976, 22,3 x 17,5 cm, sign. PD Karel Toman, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Důlní tesař

    Položka č.: 221871

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2019 10:05

    dřevoryt, 1976, 19,7 x 13,8 cm, sign. PD K. Toman 76, rám, č. 84/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Důlní kovář

    Položka č.: 221872

    Plánované ukončení: 14. 03. 2019 10:10

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Hofmistr

    Položka č.: 221873

    Plánované ukončení: 14. 03. 2019 10:15

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Horní soudce

    Položka č.: 221874

    Plánované ukončení: 14. 03. 2019 10:20

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)