Bohumír Jaroněk
(1866-1933)
Valašské chalupy
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:58
olej, plátno, 51 x 53 cm, sign. LD B. Jaroněk, rám, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)