Jan Saudek
120km v hodině
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:29
litografie, 2022, 37,5 x 47 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 23/85, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Jan Saudek
Hommage a Valerie
Položka č.: 380Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
fotografie, 40 x 31 cm, sign. LD Jan Saudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)