Na cestě

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

    olej, plátno, okolo roku 1750, 75 x 88 cm, rám, restaurováno, velmi pravděpodobně holandská škola, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Portrét dámy

    Položka č.: 466

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    olej, plátno, 19. století, 43 x 35 cm, rám, podobizna neznámého původu vynikající přes své stáří velmi živou barevností, místy oprýskaná malba a drobná poškození v plátně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID5948 Historie příhozu

    Portrét chlapce

    Položka č.: 467

    olej, plech, 22,5 x 18 cm, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Portrét dámy

    Položka č.: 468

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    malba na porcelánu, 13 x 9,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 469

    malba na porcelánu, 12,5 x 9 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Ecce homo 1

    Položka č.: 489

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (356 €)

    olej, plátno, 27 x 21,5 cm, rám

    Aktuální cena: 8.900 CZK (356 €)

    Zámek u řeky

    Položka č.: 512

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    olej, plátno, 43 x 32 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Položka č.: 530

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    olej, sololit, 18 x 22,7 cm, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Betlém

    Položka č.: 579

    9x polychromované dřevo, v. 11 - 48 cm, devět figur ze starého vyřezávaného betlému: postavy Tří králů (Baltazar, Melichar a Kašpar), dvě mužské postavy a čtvero ovcí, Antikvariát Dlážděná