Miniaturní portrét Josefa Ulricha, Portrét Johanny Ulrichové

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:11

    miniatura, malba na porcelánu, 1854, 12,7 x 8,7 a 12,8 x 9 cm, rám, na rámech oděrky, vzadu štítky s popisem. Miniaturní portréty manželského páru byly s největší pravděpodobností vytvořeny současně, čemuž napovídá obdobný rozměr děl i totožná adjustace v původních zlacených rámech. Umění miniaturní…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Odhadní cena: 12 000 - 14 000 Kč CZK

    Na cestě

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:19

    olej, plátno, okolo roku 1750, 75 x 88 cm, rám, restaurováno, velmi pravděpodobně holandská škola,na rámu drobné oděrky. Krajinomalba se stala předmětem zájmu holandských krajinářů na počátku 16. století. Dochází ke zmenšení lidského měřítka a zorné pole je přizpůsobeno pohledu z dálky a výšky. Také…

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    Odhadní cena: 43 000 - 48 000 Kč CZK

    Letní den u vody

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:32

    olej, plátno, 45 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Odhadní cena: 42 000 - 47 000 Kč CZK

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:40

    litografie na japanu, 18,5 x 14,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Odhadní cena: 3 000 - 3 300 Kč CZK

    Vánoční kapr (Ex libris AB)

    Položka č.: 218849

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:24

    dřevoryt, 4,5 x 5,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Postava

    Položka č.: 219525

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:34

    lavírovaná kresba tuší, 1937, 44 x 29,8 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Ježíš

    Položka č.: 222257

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 21:26

    dřevoryt, 7,7 x 11 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dr. Karel Skála

    Položka č.: 222260

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 21:28

    dřevoryt, 5,3 x 9,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6688 Historie příhozu

    Svatá

    Položka č.: 222265

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 21:32

    dřevoryt, 8,6 x 6,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Josef Šolín)

    Položka č.: 224279

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:00

    zinkografie, 9,2 x 7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

    Kupky

    Položka č.: 232723

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 23:28

    olej, karton , 33 x 52,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Tanečnice

    Položka č.: 232726

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 23:30

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Dívka - inspirováno Alfonsem Muchou

    Položka č.: 232729

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 23:34

    sádra, 55,5 x 24,5 cm, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Statek

    Položka č.: 225281

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:18

    olej, karton, 35,5 x 45 cm, lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Schoulená

    Položka č.: 228479

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 20:28

    fotografie, 15,2 x 15,2 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Jan Hus

    Položka č.: 228524

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 20:52

    lavírovaná tuš, papír, 30,9 x 17,8 cm, studentská práce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ježíš (P.F.X. Polák)

    Položka č.: 229967

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:50

    dřevoryt, 6,2 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hrad v zimě

    Položka č.: 229968

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:52

    lept, 8 x 6,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Akt s vínem (Ex libris Olga Loutocká)

    Položka č.: 229970

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:56

    dřevoryt, 8 x 2,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pražské domy

    Položka č.: 232903

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:46

    tuš, akvarel, papír, 7,5 x 5,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pražský hrad

    Položka č.: 232909

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:50

    akvarel, papír, 49,5 x 63,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Staroměstské náměstí v Praze

    Položka č.: 232929

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:58

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Řetězový most v Praze

    Položka č.: 232944

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:04

    lept, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Ľudový motív

    Položka č.: 234900

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:24

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kytice v okně

    Položka č.: 234904

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:32

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Spící v lese

    Položka č.: 234909

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:42

    tisk, 35,5 x 47,5 cm, překližka nalepena na dřeve, v středě má obraz rýhu, místy drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID1265 Historie příhozu

    Chalupa u rybníčka

    Položka č.: 234932

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:28

    olej, plátno, 26 x 33,5 cm, značeno PD A. Kalvoda, rám, na rámu drobné děrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Dívka s leopardem

    Položka č.: 234938

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:40

    tisk, 41,5 x 55,7 cm, č. 75/300, PD popsáno Hómmage á Patrik Nagel, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Lov

    Položka č.: 234940

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:44

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Chalupy

    Položka č.: 136711

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 10:05

    pastel, papír, 44 x 61 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní