Krajina s roubenkou

    Položka č.: 231417

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2019 15:45

    olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Portrét muže

    Položka č.: 231409

    Plánované ukončení: 25. 02. 2019 15:50

    olej, sololit, 60,5 x 50,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Velká noc

    Položka č.: 231457

    Plánované ukončení: 26. 02. 2019 14:25

    tempera, tuš, běloba, papír, 12,8 x 24,3 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Gynekologické harašení

    Položka č.: 231456

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2019 14:30

    tempera, tuš, papír, 25 x 22 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6831 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

    Kvočna

    Položka č.: 231455

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2019 14:35

    tisk, fixy, papír, 21 x 29,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Poberta

    Položka č.: 231454

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2019 14:40

    tuš, pastel, papír, 34,5 x 23,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Ve městě

    Položka č.: 231461

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 16:10

    akvarel, tužka, papír, 38,5 x 47,5 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Bílá věž

    Položka č.: 231447

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 16:15

    akvarel, tuš, papír, 30 x 35 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Kytice ve džbáně

    Položka č.: 231425

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 15:35

    olej, malířská lepenka, 35 x 25 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Krajina s chalupami

    Položka č.: 231414

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 15:40

    olej, karton, 34,5 x 49 cm, rám, malba zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Podzimní krajina

    Položka č.: 231380

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 15:45

    olej, plátno, 38,6 x 28,6 cm, poškozeno, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Čestné uznání

    Položka č.: 231379

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 15:50

    litografie, 33,1 x 44,6 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

    Růže

    Položka č.: 211135

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 15:55

    litografie, 1985, 20,2 x 13,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Muž a žena

    Položka č.: 231382

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 16:00

    lept, 13,8 x 9,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Portrét chlapce

    Položka č.: 231467

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2019 16:05

    tempera, běloba, karton, 60 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Statek

    Položka č.: 225281

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 20:10

    olej, karton, 35,5 x 45 cm, lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Orel (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 225421

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 20:24

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Jílové u Prahy

    Položka č.: 228196

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 22:00

    tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, PD monogr. B, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Muzikanti

    Položka č.: 203223

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:10

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Chalupa

    Položka č.: 204921

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:12

    lept, 17,3 x 12,7 cm, sign. PD, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Položka č.: 204931

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:14

    tuš, akvarel, papír, 27 x 19 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chaloupka u lesa

    Položka č.: 208865

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:28

    mezzotinta, 22,5 x 17,8 cm, sign. PD, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Položka č.: 213819

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:50

    olej, karton, 20 x 22 cm, sign. LD, rám, na malbě i rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 213829

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:54

    olej, karton, 20 x 100 cm, sign. LD, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Pohled na městečko

    Položka č.: 214284

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 20:00

    olej, plátno, 45 x 61 cm, sign. PD, rám, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kostel na vesnici (Ex libris Aleš Nevečeřal)

    Položka č.: 217603

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 20:42

    litografie, 6 x 7,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Hrad (Ex libris Aleš Nevečeřal)

    Položka č.: 217604

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 20:44

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Dívka s motýlem a jablkem

    Položka č.: 218137

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:18

    litografie, 1983, 7 x 10 cm, sign. PD, 18/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Antický Motiv (Ex libris Rudolfa Pribyša)

    Položka č.: 218147

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:20

    zinkografie, 7 x 9 cm, sign. DU, vzadu razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Frant. Záleský

    Položka č.: 218166

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 21:30

    dřevoryt, 7,9 x 7 cm, PD značeno ve štočku JB, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu