Pražské motivy

    Položka č.: 292

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:39

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Domy u řeky

    Položka č.: 288

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:43

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Jílové u Prahy

    Položka č.: 216

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:55

    tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, PD monogr. B, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Řetězový most v Praze

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:56

    lept, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na Špilberk

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 19:23

    mědirytina, 10 x 15 cm, vydal A. Verleger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 186

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 19:25

    akvatinta, 16,8 x 12,9 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Staroměstská radnice

    Položka č.: 185

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 19:26

    suchá jehla, 16,8 x 13 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5732 Historie příhozu

    Mariánské lázně

    Položka č.: 183

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 19:28

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 17, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Dvůr Králové nad Labem z jižní strany

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 19:36

    mědirytina, 17,2 x 23,3 cm, lehce zašpiněný, zažloutlý a při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Karlštejn

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 20:01

    tisk, 34,3 x 52 cm, vzadu razítko: 4: obecná škola chlapecká v Praze na Žižkově, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Zbiroh

    Položka č.: 148

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 20:03

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 21, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Brandýs nad Labem

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 20:04

    mědirytina, 21 x 32,7 cm, zažloutlý, uprostřed slepený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Roudnice

    Položka č.: 146

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 20:05

    litografie, okolo roku 1860, 17,5 x 22,5 cm, PD monogr. na kameni VR, lehce zažloutlý, pokrčený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Teplice

    Položka č.: 123

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 20:28

    litografie, 9,8 x 14,7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Liberec

    Položka č.: 122

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 20:29

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 13, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Vrchlabí

    Položka č.: 121

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 20:30

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 1, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Říp

    Položka č.: 120

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 20:31

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Pohled na Řím

    Položka č.: 105

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 20:46

    ofset, okolo roku 1890, 37,5 x 53,5 cm, pozdější otisk, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Marienplatz (Mnichov)

    Položka č.: 102

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 20:49

    lept, 26,5 x 20 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Socha Ludvíka I. ve Vídni

    Položka č.: 101

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 20:50

    lept, 26,5 x 18,8 cm, sign. PD, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Rakouská města

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 21:02

    mědirytina, okolo roku 1820, 27 x 37,5 cm, lehce zažloutlý, pokrčený papír

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

    Hotel Imperial

    Položka č.: 87

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 21:04

    dřevoryt, 24 x 29,5 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 78

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 21:13

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 21:16

    tuš, akvarel, papír, 7,5 x 5,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Staroměstské náměstí v Praze

    Položka č.: 74

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 21:17

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 21:26

    lept, 29 x 37,3 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Cheb

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 21:58

    dřevoryt, 13,8 x 21,3 cm, LD značeno ve štočku, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Carte des Volages De St. Paul

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 22:27

    kolorovaná mědirytina, 42,3 x 60,4 cm, zažloutlý, poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Mapa Rakouska

    Položka č.: 308

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 22:28

    kolorovaná mědirytina, 36,3 x 47 cm, uprostřed slepený, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Mapa Indie a Indonésie

    Položka č.: 303

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 22:33

    kolorovaná mědirytina, 18,5 x 24 cm, zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)