Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2018 15:00

    olej, plátno, 2 pol. 19. století, 51 x 63 cm, rám, krakelováno, restaurováno, rentoilováno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Socha předků, Demokratická republika Kongo

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    patinované dřevo, 20. století, v. 58 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Socha předka, Luba, Demokratická republika Kongo

    Položka č.: 210

    patinované dřevo, 20. století, v. 63 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Socha předka, Gabun

    Položka č.: 209

    kolorované dřevo, 20. století, v. 58,5 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Socha předka, Demokratická republika Kongo

    Položka č.: 208

    patinované dřevo, 20. století, v. 66 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Plachetnice

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 240 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2018 16:26

    mědirytina, 21,6 x 29,8 cm, vydal F. A. Brockhaus, Leipzig, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 240 CZK (10 €)

    Plachetnice ve větru

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 24. 10. 2018 16:28

    mědirytina, 21,7 x 29,8 cm, vydal F. A. Brockhaus, Leipzig, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 240 CZK (10 €)

    Spouštení lodi na moře

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 24. 10. 2018 16:30

    mědirytina, 21,5 x 29,8 cm, vydal F. A. Brockhaus, Leipzig, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 240 CZK (10 €)

    Lodní děla

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 24. 10. 2018 16:32

    mědirytina, 21,6 x 29,5 cm, vydal F. A. Brockhaus, Leipzig, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 240 CZK (10 €)

    Plachetnice u majáku

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 24. 10. 2018 16:34

    mědirytina, 21,7 x 29,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 240 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6722 Historie příhozu

    V přístavu

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 24. 10. 2018 16:36

    mědirytina, 21,8 x 30 cm, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 240 CZK (10 €)

    Bombardování Odessy

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2018 17:18

    mědirytina, 15,5 x 24,5 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6044 Historie příhozu

    Nerozhodnost

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2018 17:38

    mědirytina, okolo roku 1810, 18,8 x 13,4 cm, zažloutlý, pokrčený, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Sanct Goar

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2018 17:50

    litografie, 46 x 53,5 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Obléhání Prahy

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2018 18:14

    kolorovaná mědirytina, 1757, 18 x 24,7 cm, zažloutlý, uprostřed slepený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    V pasti

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2018 18:48

    kolorovaná litografie, 20,7 x 27,7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Biblický motiv

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2018 19:12

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Útesy

    Položka č.: 117

    Plánované ukončení: 24. 10. 2018 19:14

    mědirytina, 9,8 x 14,3 cm, vydal W. Creuzbauer, Carlsruhe, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Toledo

    Položka č.: 121

    Plánované ukončení: 24. 10. 2018 19:22

    mědirytina, 9,5 x 14,2 cm, vydal Gottlieb Haase, Söhne, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID515 Historie příhozu

    Dvůr Králové nad Labem z jižní strany

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2018 19:28

    mědirytina, 17,2 x 23,3 cm, lehce zašpiněný, zažloutlý a při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID2437 Historie příhozu

    Pohled na Špilberk

    Položka č.: 126

    Plánované ukončení: 24. 10. 2018 19:32

    mědirytina, 10 x 15 cm, vydal A. Verleger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6050 Historie příhozu

    Kostel Panny Marie pod řetězem

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2018 19:36

    mědirytina, 9,8 x 7 cm, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, pasparta poškozena, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Dům U Hybernů

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 24. 10. 2018 19:38

    mědirytina, 7 x 9,8 cm, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, pasparta poškozena, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pragensie

    Položka č.: 1031

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2018 18:20

    23x tisk, 6,3 x 9,5 cm

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Ratolest

    Položka č.: 1057

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2018 20:30

    akvarel, tuš, papír, 1951, 29,5 x 31,5 cm, sign. PD nečitelně 1951, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID4562 Historie příhozu

    Kytice růží

    Položka č.: 1070

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2018 21:35

    olej, malířská lepenka, 32 x 24 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6512 Historie příhozu

    Šeříky

    Položka č.: 1083

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 08. 11. 2018 18:30

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. LD Bolek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID5981 Historie příhozu

    Žena s šátkem

    Položka č.: 1105

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 08. 11. 2018 20:20

    tempera, karton, 55,5 x 39 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Chalupa v zimě

    Položka č.: 1111

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 08. 11. 2018 20:50

    olej, sololit, 29,8 x 34,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2309 Historie příhozu

    Položka č.: 1121

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 08. 11. 2018 21:40

    tempera, karton, 12 x 17,4 cm, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3831 Historie příhozu