Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Benátky

    Položka č.: 139547

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:03

    akvarel, papír, 17 x 31,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podzimní čas

    Položka č.: 177677

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:09

    tempera, pastel, papír, 1986, 39,5 x 27,7 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Slepé rameno řeky

    Položka č.: 177678

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:10

    lept, 21,2 x 17,2 cm, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Horská krajina

    Položka č.: 177680

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:11

    olej, překližka, 26 x 34,5 cm, monogr. PD AES, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Horská krajina

    Položka č.: 177683

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:13

    olej, sololit, 34 x 50 cm, sign. PD nezřetelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 177685

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:14

    olej, sololit, 30,5 x 41 cm, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Potůček

    Položka č.: 177774

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:15

    olej, plátno, 1941, 35 x 46 cm, sign. PD nečitelně, rám, malba místy lehce poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    der Prager Bahnhof

    Položka č.: 185300

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:28

    rytina, 11,2 x 17 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dřevěný most

    Položka č.: 185370

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:30

    akvarel, papír, 1969, 21,5 x 27,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Profil muže

    Položka č.: 186654

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:36

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krtek fotbalista

    Položka č.: 187259

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:41

    tuš, akvarel, papír, 1992, 11,5 x 9 cm, sign. PD JAS 92, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Domažlice

    Položka č.: 195752

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 11:40

    akvarel, tužka, papír, 1925, 29 x 24 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dáma v kočáru

    Položka č.: 195966

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 11:45

    kolorovaná rytina, 12,5 x 18,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malíř selských motivů

    Položka č.: 197728

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 11:50

    litografie, 13,2 x 17,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podzimní krajina

    Položka č.: 198620

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 11:53

    olej, karton, 26 x 35 cm, rám, malba poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Koncert

    Položka č.: 199229

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 11:55

    litografie, 37,5 x 30 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    ...a - hoj...

    Položka č.: 201123

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:18

    tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    Položka č.: 201133

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:22

    uhel, papír, 39 x 27 cm, rám, roztržený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Egypt)

    Položka č.: 201535

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:23

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Řecko - antická kultura)

    Položka č.: 201536

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:24

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Řím)

    Položka č.: 201537

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:25

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Románské umění)

    Položka č.: 201538

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:26

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Gotika)

    Položka č.: 201539

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:27

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Renesance)

    Položka č.: 201540

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:28

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Baroko)

    Položka č.: 201541

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:29

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Baroko)

    Položka č.: 201542

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:30

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Klasicismus)

    Položka č.: 201543

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:31

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Secese)

    Položka č.: 201545

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:32

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Funkcionalismus)

    Položka č.: 201546

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:33

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dům

    Položka č.: 201593

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:36

    lept, 22,2 x 13,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook