Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 17:35

    olej, sololit, 50 x 72 cm, sign. PD (?)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 19:00

    olej, karton, 29 x 37,5 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Apoštolové

    Položka č.: 949

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:46

    malba na plechu, 24 x 33,3 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Baletka

    Položka č.: 950

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:47

    olej, plátno, 115,5 x 68,5 cm, klínový rám, malba místy poškozena, Antikvariát Dlážděná

    Ženský akt

    Položka č.: 951

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:48

    uhel, kvaš, papír, 2004, 69 x 49 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Stojící žena

    Položka č.: 952

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:49

    uhel, papír, 59,6 x 23,3 cm, zažloutlý, při okrajích zašpiněný a poškozený papír

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

    Modelka v ateliéru

    Položka č.: 953

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:50

    olej, plátno, 51 x 41 cm, rám

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

    Rybáři

    Položka č.: 954

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:51

    kvaš, koláž, papír, 41 x 28,7 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 955

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:52

    uhel, papír, karton, 64 x 35 cm, nalepeno na kartonu, při okrajích zrestaurovaná poškození

    Krajina - Skály

    Položka č.: 956

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:53

    olej, karton, 32 x 43 cm, rám, rám poškozen

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Akt na stoličce

    Položka č.: 957

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:54

    tužka, akvarel, papír, 60,7 x 46 cm, poškozeno

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 958

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:55

    pastel, papír, 61 x 45,8 cm, sign. LN, poškozeno

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 959

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:56

    uhel, papír, 1943, 61 x 48,3 cm, sign. PN, poškozeno

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 960

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:57

    uhel, papír, 1943, 61 x 48,4 cm, zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 961

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:58

    Portrét muže

    Položka č.: 962

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:59

    olej, plátno, 195 x 82 cm, uříznuté, zašpiněné, místy poškozené plátno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Cikánka

    Položka č.: 963

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:00

    Kůň

    Položka č.: 964

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:01

    tužka, papír, 1877, 12,5 x 17 cm, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 965

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:02

    uhel, papír, 62 x 48 cm, zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 966

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:03

    tuš, papír, 65 x 50 cm, zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Rozkročená (studie ženského aktu)

    Položka č.: 967

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:04

    tuš, uhel, papír, 65 x 50 cm, zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Rybáři

    Položka č.: 968

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:05

    lept, 13,3 x 23 cm, LD značeno v desce, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Položka č.: 969

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:06

    tuš, papír, 38 x 25 cm, rám

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Zátiší s květinou

    Položka č.: 970

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:07

    tužka, pastel, papír, 1991, 30 x 15 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Oheň

    Položka č.: 971

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:08

    tužka, pastel, papír, 1994, 35 x 21 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Žena držící si prs

    Položka č.: 972

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:09

    suchá jehla, 31,2 x 23 cm, lehce zažloutlý papír

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Peklo

    Položka č.: 973

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:10

    pastel, papír, 1994, 38 x 23 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Položka č.: 974

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:11

    olej, karton, 38 x 31 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Akt zezadu

    Položka č.: 975

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:12

    tužka, akvarel, papír, 29,7 x20,8 cm

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Pozdrav od čerta

    Položka č.: 976

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:13

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)