Dictionarium novum Latino-Gallico-Italicum In Gratiam Gallice & Italice, imó ipfius Latine Linguae

    Položka č.: 596

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    kniha, francouzsko-italsko-latinský slovník, text ve dvou sloupcích, vyd. Johann Hermann Widerhold, Ženeva, 1677, pův. celokožená vazba se zlacením na hřbetu, 1019s., desky odřené, na patitulu vpisky inkoustem a razítka, na listech flíčky, jinak dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Revue de la Mode (Gazette de la Famille)

    Položka č.: 594

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    kniha, obs. 47 ručně kolorovaných rytin, ročník 1880: No. 465, 467, 468 a 469 a z ročníku 1881: No. 470-484, 486-511, 513 a 515, polokožená vazba, místy flíčky na listech, rytiny většinou ve velmi dobrém stavu, odřený hřbet desek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Položka č.: 604

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    kniha, vyd. Česká expedyce, Kramériusowi dědicové, Praha, 1809, přel. Abraham z Gynterrodu, 380s., restaurováno - sešito do nových papírových desek, listy místy ušpiněné, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    J. Seifert: Maminka

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    kniha, celokožená autorská vazba značená na zadní přídeští (bz?), vyd. Albatros, Praha, 1985, il. J. Trnka, 76s., ochranné kartonové pouzdro, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Zámek Hluboš

    Položka č.: 836

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    akvatinta, 1. pol. 19. století, 24,7 x 33 cm, získáno v restituci z Národní galerie (Waldesova obrazárna 1623), vzadu značeno razítkem a č. R 9041, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

    Před chrámem

    Položka č.: 826

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    barevný dřevoryt, 15,6 x 22,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Praha hlavní město v srdci Čech

    Položka č.: 806

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    tempera, papír, 128 x 98 cm, zašpiněný, pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Baroko

    Položka č.: 799

    tempera, papír, 126 x 96 cm, na zadní straně popsáno, zašpiněný, pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Cambridge

    Položka č.: 527

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    kniha, album 16 čb. fotografií z Cambridge, vyd. F. Frith & Co., nedatováno, svázáno nití, okraje obálky mírně potrhané, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • neznámý autor

    San Francisco Illustrated / Souvenirs Photo-gravure

    Položka č.: 476

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Krajina s hradem

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:42

    olej, papír, 18,5 x 22 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Podle Veronese

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:44

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Stařec

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:46

    Stromy u cesty

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:48

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Položka č.: 179

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 15:00

    litografie na japanu, 18,5 x 14,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Odhadní cena: 3 000 - 3 300 Kč CZK

    Letní den u vody

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    olej, plátno, 45 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Odhadní cena: 42 000 - 47 000 Kč CZK

    Na cestě

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    olej, plátno, okolo roku 1750, 75 x 88 cm, rám, restaurováno, velmi pravděpodobně holandská škola,na rámu drobné oděrky. Krajinomalba se stala předmětem zájmu holandských krajinářů na počátku 16. století. Dochází ke zmenšení lidského měřítka a zorné pole je přizpůsobeno pohledu z dálky a výšky. Také…

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    Odhadní cena: 43 000 - 48 000 Kč CZK

    Sv. Jan Nepomucký

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    polychromované dřevo, v. 50 cm, soška dekorativního charakteru zobrazující jednoho z českých zemských patronů, sv. Jana Nepomuckého, který zemřel jako martyr dne 20. března 1393, když byl mučen a následně hozen z Karlova mostu do Vltavy. Jeho mučednickou smrt dokazuje též atribut všech křesťanských …

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Odhadní cena: 11 000 - 13 000 Kč CZK

    Miniaturní portrét Josefa Ulricha, Portrét Johanny Ulrichové

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    miniatura, malba na porcelánu, 1854, 12,7 x 8,7 a 12,8 x 9 cm, rám, na rámech oděrky, vzadu štítky s popisem. Miniaturní portréty manželského páru byly s největší pravděpodobností vytvořeny současně, čemuž napovídá obdobný rozměr děl i totožná adjustace v původních zlacených rámech. Umění miniaturní…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Odhadní cena: 12 000 - 14 000 Kč CZK

    Na cestě

    Položka č.: 1192

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:00

    olej, karton, 39,5 x 34,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 302 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID2437 Historie příhozu

    Portrét muže

    Položka č.: 1253

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 14:30

    olej, sololit, 60,5 x 50,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu

    Krajina s chalupami

    Položka č.: 1257

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 14:45

    olej, karton, 34,5 x 49 cm, rám, malba zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Kytice ve džbáně

    Položka č.: 1260

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 15:00

    olej, malířská lepenka, 35 x 25 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Samota v horách

    Položka č.: 1275

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 15:55

    olej, dřevo, 16,5 x 24 cm, rám, na několika místech odpadlá malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6831 Historie příhozu

    Položka č.: 1283

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 16:15

    tuš, akvarel, papír, 27 x 19 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID1510 Historie příhozu

    Les

    Položka č.: 1286

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 16:20

    olej, karton, 40 x 52,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Řeka v krajině

    Položka č.: 1288

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 16:30

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 302 CZK (13 €)

    Položka č.: 1297

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 17:05

    olej, karton, 20 x 22 cm, sign. LD, rám, na malbě i rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 1299

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 17:15

    olej, karton, 20 x 100 cm, sign. LD, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Jarní krajina

    Položka č.: 1301

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 17:25

    olej, sololit, 50 x 66 cm, rám, místy lehce poškozená malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 202 CZK (9 €)