Mikuláš čert a anděl

    Položka č.: 218825

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:15

    tuš, akvarel na papíře, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Portrét ženy se psem

    Položka č.: 218889

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:27

    pastel, karton, 1951, 42 x 45 cm, sign. PD , při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Položka č.: 219374

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 19:42

    olej, plátno, 65 x 95 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Postava

    Položka č.: 219525

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 20:09

    lavírovaná kresba tuší, 1937, 44 x 29,8 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Dudák

    Položka č.: 219542

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 20:39

    dřevoryt, 1973, 27,3 x 20 cm, PD monogr. J. M. 73, č. 14/35, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 219582

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 22:09

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Řetězový most v Praze

    Položka č.: 219586

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 22:18

    lept, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Jílové u Prahy

    Položka č.: 219589

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 22:21

    tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, PD monogr. B, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Stavení

    Položka č.: 219590

    Plánované ukončení: 28. 05. 2018 22:24

    tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, PD monogr. B, pasparta, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 193742

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 19:48

    litografie, 1982, 26 x 45 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Holub domácí

    Položka č.: 193759

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 19:51

    lept, 1973, 29,4 x 20,3 cm, sign. PD, č. 30/50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Kroj Hanácký

    Položka č.: 208771

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 21:27

    litografie, 18 x 11 cm, LD značeno na kameni A, vydal C. K. dvorní litograf A. Hasse v Praze, lehce zažloutlý, zašpiněný papír

    Aktuální cena: 460 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID811 Historie příhozu

    Starý Valašský kroj z Moravy

    Položka č.: 208772

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 21:30

    litografie, 19 x 11 cm, PD značeno na kameni A, vydal C. K. dvorní litograf A. Hasse v Praze

    Aktuální cena: 460 CZK (19 €)

    Za řekou

    Položka č.: 211419

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 21:51

    pastel, papír, 1950, 36,5 x 57,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Novoroční zvěřinec (PF 1979)

    Položka č.: 217165

    Plánované ukončení: 29. 05. 2018 23:09

    tužka, fix, papír, 1978, 20,5 x 26,5 cm, rám, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Sedící žena (Ex libris Ilona Singer)

    Položka č.: 223925

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 20:03

    lept, 8,7 x 5,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

    Ex libris R. R. Hofmeister

    Položka č.: 223930

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 20:18

    lept, 11,3 x 7,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Malíř (Ex libris Bohumil Hradečný)

    Položka č.: 223986

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 23:06

    dřevoryt, 10,8 x 8,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Klavírista (Ex libris Zvukoslav Stehlíček)

    Položka č.: 223988

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 23:12

    dřevoryt, 9,5 x 4,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Jezdec (Ex libris Pepk Džus)

    Položka č.: 223989

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 23:15

    zinkografie, 7,8 x 6 cm, zažloutlý, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Čtenář (Ex libris Dr. Karel Skála)

    Položka č.: 223990

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 23:18

    lept, 1942, 13 x 5 cm, NU značeno v desce J. V. 42, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Motýl

    Položka č.: 223991

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 23:21

    dřevoryt, 10 x 6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Ptáčci

    Položka č.: 220928

    Plánované ukončení: 31. 05. 2018 19:22

    dřevoryt, 10,5 x 9,5 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Portrét dámy

    Položka č.: 220936

    Plánované ukončení: 31. 05. 2018 19:34

    kolorovaná fotografie, 38 x 28 cm, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Podzimní hrad

    Položka č.: 221015

    Plánované ukončení: 31. 05. 2018 21:02

    litografie, 1973, 19,7 x 26,3 cm, sign. PD, rám, č. 137/200, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Chalupy

    Položka č.: 136711

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2018 10:45

    pastel, papír, 44 x 61 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Roubenka

    Položka č.: 137110

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2018 11:25

    lept, 8,9 x 11,5 cm, monogr. PD m., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Návrh na kostým

    Položka č.: 138119

    Plánované ukončení: 04. 06. 2018 11:40

    akvarel, tuš, papír, 1959, 45,2 x 32,2 cm, monogr. PD IS 59, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Návrh na kostým

    Položka č.: 138120

    Plánované ukončení: 04. 06. 2018 11:45

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Vesnice

    Položka č.: 138983

    Plánované ukončení: 04. 06. 2018 11:55

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)