• neznámý autor

    Sudičky

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 15:00

    kombinovaná technika na desce, 65 x 45 cm, v rámu, PD

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Faun

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2019 15:00

    bronz, 66 x 25 x 26 cm, Bronzová soška v komorním formátu, vytvořena v dílně umělce, jehož styl vykazuje prvky romantismu. Sloh může odkazovat ke studiu na akademii, s počátečními pracemi ve školou určeném stylu, nebo jde o umělcovu vlastní estetickou preferenci. Částečná, až akademická chladnost po…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

    Akt zezadu

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:19

    tuš, papír, 9 x 14 cm, pasparta, zažloutlý papír, odřená pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Grosse Kunstausstelung Dresden 1908 (plakát k výstavě)

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:26

    tisk, 25,5 x 16,5 cm, levý dolní roh lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Sedíci akt

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:30

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Zámek Hluboš

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:05

    akvatinta, 1. pol. 19. století, 24,7 x 33 cm, získáno v restituci z Národní galerie (Waldesova obrazárna 1623), vzadu značeno razítkem a č. R 9041, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

    Mapa světa

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:29

    dřevoryt, 30 x 42 cm, přeloženo, v ohybech podlepeno, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plzeň

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:35

    lept, 19,5 x 32,5 cm, papír na dvou místech přeložen , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Neu Deutschland mit seinem ganzen begriff und eingeschlossnen landschaften

    Položka č.: 277

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:36

    dřevoryt, 26,5 x 34,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    St. Omer v Artois, Francie

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:37

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Mapa Moravy

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:38

    ručně kolorovaná mědirytina, 29,5 x 33,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Mapa hvězdného nebe severní polokoule

    Položka č.: 280

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:39

    litografie, 24 x 24,3 cm, přeložený, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    V pasti

    Položka č.: 294

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:53

    kolorovaná litografie, 20,7 x 27,7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hrad Frýdland

    Položka č.: 295

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:54

    kolorovaná mědirytina, 10,4 x 15,5 cm, značeno PD Eigenthum d. Verleger, značeno LD Aus d. Kunstanst. d. Bibl. Instit. in Hildbsn., papír na okrajích mírně pokrčen a ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kostel Sv. Mořice v Olomouci

    Položka č.: 296

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:55

    kolorovaná mědirytina, 10,5 x 13,8 cm, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Teplice

    Položka č.: 297

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:56

    kolorovaná mědirytina, 9,4 x 14,4 cm, značeno PD Eigenthum d. Verleger; LD Aus d. Kunst. d. Bibliogr. Inst. in Hildb., lehce zašlý papír, místy pokrčen, pravý dolní roh papíru utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Olomouc

    Položka č.: 298

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:57

    kolorovaná mědirytina, 9,4 x 14,5 cm, značeno PD Eigenthum d. Verleger; LD Aus d. Kunst. d. Bibliogr. Inst. in Hildb., papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hrad Škvárovník u Teplic

    Položka č.: 299

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:58

    kolorovaná mědirytina, 9,3 x 13,8 cm, značeno PD Eigenthum d. Verleger; LD Aus d. Kunst. d. Bibliogr. Inst. in Hildb., papír na okraqjích mírně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Teplice

    Položka č.: 300

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:59

    mědirytina, 9,4 x 14,4 cm, značeno PD Eigenthum d. Verleger; LD Aus d. Kunst. d. Bibliogr. Inst. in Hildb., papír na levém okraji natržen, po okrajích lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Olomouc

    Položka č.: 301

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:00

    mědirytina, 9,4 x 14,6 cm, značeno PD Eigenthum d. Verleger; LD Aus d. Kunst. d. Bibliogr. Inst. in Hildb., papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Svatý Vít

    Položka č.: 302

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:01

    mědirytina, 17,7 x 13,8 cm, dole značeno Prag bei P. Behmann, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hrobky v údolí Josaphat

    Položka č.: 303

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:02

    kolorovaná mědirytina, 12,2 x 19 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hora Tábor

    Položka č.: 304

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:03

    kolorovaná mědirytina, 12 x 18,7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Choceňský tunel

    Položka č.: 305

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:04

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    La Mode

    Položka č.: 306

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:05

    tisk, akvarel, 19 x 16 cm, zažloutlý papír, na rozích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    La Mode

    Položka č.: 307

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:06

    tisk, akvarel, 19,5 x 15 cm, zažloutlý papír, na pravém okraji přehyb, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Móda - soubor výstřižků a příloh z módních časopisů např. Der Bazaar

    Položka č.: 308

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:07

    konvolut 77 ks, antiqari.at Radhošťská

    Konvolut staré grafiky

    Položka č.: 309

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:08

    konvolut 68 ks, grafiky ze starých tisků, jako např. : Misale romanum r. 1703, Kryštof Harant z Polžic, Cesta z Čech do Benátek, Praha r. 1608, Bible benátská 1506, atd., s ohledem na stáří rytin jsou grafiky zpravidla ve velmi dobrém stavu, antiqari.at Radhošťská

    Karlovy Vary

    Položka č.: 310

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:09

    mědirytina, 18,5 x 28,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Janov (Genova)

    Položka č.: 311

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:10

    mědirytina, 1670, 34 x 96 cm, papír ušpiněn, přeložen na čtyřech místech, na kousku grafika poškozena, antiqari.at Radhošťská