Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Dekorativní tykev

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    tykev, reliéfní řezba, pásy s obchodními a vojenskými výjevy, 1878, d. 48 cm, nápis: ANO DE 1878 FRUTO SOY DEL ARBOL DE SERVICIOS MI OBJETO DICHOSO ES // SOLAMENTE DEDICADO PARA EL USO DE D. BONIFACIO LOPEZI, vlasová trhlina

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zátiší s chlebem

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    olej, plátno, 57 x 81 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Šlechtic

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    olej, plech, 34 x 25 cm, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Svatá rodina

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    malba na plechu, 34 x 26 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Marie s Ježíškem

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    malba na plechu, 34 x 26 cm, malba , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Umučení sv. Sixta

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    olej, plátno, kolem 18. století, 93 x 70,5 cm, rám, Sixtus II. byl zvolen do papežského úřadu v roce 257, tedy v době, kdy císař Valerianus tvrdě stíhal všechny rané křesťany. Za Sixtovy vlády se podařilo urovnat spory s africkou i východní církví. Ač se v Římě ukrýval na pohřebišti poblíž dnes znám…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ikona - Madona

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    malba na dřevě, 17. - 18. století, 44,3 x 36,3 cm, velmi zdařilá malba Panny Marie s Kristem v původním stavu, přetřená pozdější metalickou olifou a doplněna biskupovými přípisy. Pravost a autenticita ověřena PhDr. Hlaváčkovou, poškozeno, malba místy sedřena

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ikona - Pokrov přesvaté Bohorodice

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    malba na dřevě, pol. 19. století, 40 x 34,5 cm, ikona zobrazuje svátek Přesvaté Bohorodice Ochránkyně, který je jedním z velkých svátků řeckokatolické a pravoslavné církve. Svátek byl zaveden na základě zjevení Bohorodice svatému Ondřeji Konstantipoloskému v polovině 10. století. Bohorodice se zjevi…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ikona - Svatý Mikuláš

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    malba na dřevě, pol. 19. století, 26,5 x 23 cm, ikona vyobrazuje ústřední postavu sv. Mikuláše v doprovodu dvou světců s přípisy. Malba vykazuje prvky byzantského stylu. Pravost a autenticita ověřena PhDr. Hlaváčkovou, poškozeno, malba místy sedřena

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Diego Velazquez - Venušina toaleta

    Položka č.: 322

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    olej, sololit, 55 x 78 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    …a užasla nad tím co viděla.

    Položka č.: 343

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    akvarel, tuš, papír, 19 x 19,5 cm, rám, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Japonská společnost

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:20

    kombinovaná technika, 22 x 21,5 cm, papírová pasparta, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Námořní bitva

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:22

    japonský dřevoryt, 35,5 x 70 cm, značeno LD, papír na dvou místech přeložen a podlepen, po okrajích místy lehce natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ptáček

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:14

    litografie, 19,5 x 25,9 cm, papír zažloutlý s malými žlutými flíčky, místy pokrčen , na okrajích lehce natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ptáčci

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:16

    dřevoryt, 1890, 20,7 x 28,9 cm, značeno LH, nalepeno na černém papíru, lehce zažloutlý papír, uprostřed zlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Útok

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:18

    dřevoryt, 20,7 x 28,9 cm, značeno LH, nalepeno na černém papíru, lehce zažloutlý papír, uprostřed zlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejši

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:20

    japonský dřevoryt, 20,9 x 14,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, místy zahnědlý papír , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejša

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:22

    japonský dřevoryt, 21,4 x 14,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejša s hřebenem

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:24

    japonský dřevoryt, 23 x 14,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejša

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:26

    japonský dřevoryt, 35 x 24,4 cm, nalepeno na papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámy autor

    Ptáček na větvy

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:28

    dřevoryt, 25 x 35,8 cm, 1x razítko, brokátová pasparta, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ptáček s květem

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:30

    dřevoryt, 25 x 30,4 cm, 3 x razítko, brokátová pasparta, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dveřní bůžci

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:32

    dřevořez, tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, 38 x 54 cm, pomuchlaný, uprostřed přeložený papír, v rozích dírky po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Bůžek - votivní dveřní obrázek

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:34

    dřevořez, tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, průsvitný papír, 44 x 29 cm, zažloutlý, mírně pomuchlaný papír, při okrajích v několika místech cca 5 mm natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dvěřní obrázky

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:36

    dřevořez, tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, průsvitný papír, oba 51 x 29 cm, zažloutlý, mírně pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Čáp (Votivní novoroční dveřní obrázek)

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:38

    tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, rám, poškozeno , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Před chrámem

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:40

    barevný dřevoryt, 15,6 x 22,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Statek

    Položka č.: 225281

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:34

    olej, karton, 35,5 x 45 cm, lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Orel (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 225421

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:38

    lept, 1944, 9,8 x 8,5 cm, vzadu popsáno, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Saluto Buék Dr. Petrovits Laszlo

    Položka č.: 232626

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:38

    dřevoryt, 1966, 10,8 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook