Karel Vik

(1883-1964)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Portrét děvčátka (Jarmilka)

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:02

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Autoportrét

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:26

    akvatinta, 15,5 x 12 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Portrét prof. Josefa Jeřábka v Turnově

    Položka č.: 61

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:27

    dřevoryt, 1919, 23,8 x 18,8 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Matka (Marie Viková)

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:28

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Oubislavice

    Položka č.: 234831

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 20:42

    dřevoryt, 12,8 x 9 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Sliač

    Položka č.: 234832

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 20:44

    dřevoryt, 8,5 x 15 cm, sign. PD Vik, na přední straně vytištěn popis, nezsahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný čl…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Piešťany

    Položka č.: 234833

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 20:46

    dřevoryt, 1932, 11,2 x 17 cm, sign. PD Vik, značeno v desce VK 32, na přední straně vytištěn popis, nezsahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Motiv ze Skalovy ulice v Turnově

    Položka č.: 234834

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 20:48

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostnice

    Položka č.: 234835

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 20:50

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Italská scenérie

    Položka č.: 180932

    Vyvolávací cena: 490 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 14:14

    lept, 1931, 25 x 29,5 cm, sign. PD Vik, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Náměstí s morovým sloupem

    Položka č.: 206876

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:08

    dřevoryt, 1943, 35,5 x 28,4 cm, sign. PD Vik, při okrajích roztržený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen Če…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Vyšehrad

    Položka č.: 235816

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:35

    dřevoryt, 34,5 x 26,7 cm, sign. PD Vik, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádn…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)