Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice (PF 2003 restaurace Pelikán)

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:22

    litografie, 2002, 12,2 x 7,5 cm, sign. DU OKulhánek 2002, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)