Oldřich Kulhánek

(1940-2013)

SEZNAM AUTORŮ


  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Ex libris MUDr. Ivan Kraus

    Položka č.: 232690

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 22:22

    litografie, 9,5 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, č. 44/60, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Plakát k výstavě

    Položka č.: 199474

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2019 12:10

    ofset, 42 x 60 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Dvanáct variací na faustovské téma

    Položka č.: 232804

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2019 15:30

    tisk, 30 x 21 cm, podpis výtvarníka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    R.M. Rilke

    Položka č.: 232994

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:19

    lept, 1985, 16,9 x 11 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1985, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Bacchus

    Položka č.: 232995

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:20

    lept, 20,6 x 12,7 cm, sign. DU Vladimír Kulhánek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Hommage Jaroslav Seifert

    Položka č.: 232996

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:21

    lept, 1981, 28 x 20 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1981, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Dvojice (PF 2003 restaurace Pelikán)

    Položka č.: 233417

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:30

    litografie, 2002, 12,2 x 7,5 cm, sign. DU OKulhánek 2002, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 233418

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:31

    litografie, 2005, 10 x 5,8 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Obézní symetrie

    Položka č.: 233835

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 18:35

    litografie, 2003, 57 x 73,5 cm, PN datováno 15/10/03, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Výkřik

    Položka č.: 233836

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 18:36

    litografie, 1983, 49,3 x 37,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1983, autorský tisk, LD slepotiskové razítko Schoeller Stern, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook