Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    Záda

    Položka č.: 243939

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:55

    litografie, 1989, 18,3 x 11 cm, sign. DU O. Kulhánek 89, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Karel Žižkovský 50

    Položka č.: 243940

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:56

    lept, 1988, 8,9 x 6,8 cm, sign. DU O. Kulhánek 88, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 243941

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:57

    litografie, 2005, 10 x 5,8 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)