Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    Položka č.: 237297

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:13

    kamenorytina, 6 x 7 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Postava muže

    Položka č.: 237296

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:14

    kamenorytina, 16,5 x 10,5 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice (PF 2003 restaurace Pelikán)

    Položka č.: 232684

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:10

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Astronomie

    Položka č.: 237003

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:53

    lept, 1989, 82 x 52 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1989, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage to Giuseppe Arcimboldo

    Položka č.: 237004

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:54

  • Oldřich Kulhánek

    Prohibita

    Položka č.: 237005

    Vyvolávací cena: 130.000 CZK (5.200 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:55

    cyklus 12 leptů, 1968, vše signováno, český malíř, grafik, ilustrátor, scénograf a pedagog. Vystudoval VŠUP v ateliéru Karla Svolinského. Za grafiky, jimiž údajně hanobil představitele bývalých socialistických zemí, byl za minulého režimu perzekvován. Jeden z našich nejlepších grafiků všech dob se p…

    Aktuální cena: 130.000 CZK (5.200 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Bacchus

    Položka č.: 236554

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:08

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Položka č.: 236750

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:14

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)