• Josef Liesler

    Žena (PF 1973 Vladimír Bujárek s rodinou)

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:14

    litografie, 1972, 16,7 x 11,7 cm, sign. DU Liesler , antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Liesler

    Ptáci (PF1963 Milan Friedl s rodinou)

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:16

    linoryt, 1962, 15,7 x 10 cm, sign. PD Liesler 62, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Kompozice (PF 1966 Vladimír Bujárek s rodinou)

    Položka č.: 77

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:34

    linořez, 1964, 20,6 x 19,5 cm, sign. LD Liesler 64, lehce zažloutlý, uprostřed přeložený, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)