• Josef Liesler

    Pokynutí

    Položka č.: 217167

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 19:32

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Hoch s nožem

    Položka č.: 235028

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:22

    pastel, akvarel, papír, 29 x 27,8 cm, rám, rám rozklížen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Liesler

    Postavy

    Položka č.: 234360

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:17

    lept, 1995, 13,2 x 20 cm, sign. DU Liesler 95, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Liesler

    Stroj

    Položka č.: 234552

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:09

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Josef Liesler

    Půlnoční

    Položka č.: 234553

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:10

    litografie, 1965, 54,5 x 38,5 cm, sign. PD Liesler 65, 49/110, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Liesler

    Postavy

    Položka č.: 231348

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:14

    lept, 1945, 10,3 x 7,6 cm, sign. DU Liesler 45, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Liesler

    Býk (Ex Libris Josef Liesler)

    Položka č.: 228844

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:12

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Liesler

    Záhadná skříň na břehu jezera

    Položka č.: 236556

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:10

    litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 93/140, vzadu popsáno, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Josef Liesler

    Muž v zeleném kabátu

    Položka č.: 236635

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:29

    akvarel, tuš, papír, 1956, 40,5 x 29,5 cm, sign PD Liesler 1956, lehce zašlý papír, na pravém okraji papír mírně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Liesler

    Portrét muže

    Položka č.: 236636

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:30

    akvarel, tužka, papír, 1956, 40 x 29,5 cm, sign. LD Liesler 1956, kousek papíru na horním okraji utržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu