• Josef Liesler

    Postavy

    Položka č.: 486

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:33

    lept, 1995, 13,2 x 20 cm, sign. DU Liesler 95, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Liesler

    Půlnoční

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    litografie, 1965, 54,5 x 38,5 cm, sign. PD Liesler 65, 49/110, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Liesler

    Stroj

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Josef Liesler

    Ani anděl ani chrám

    Položka č.: 125

    litografie, 1980, 51,5 x 26 cm, sign. PD Liesler 80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Anděl

    Položka č.: 212847

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 14:25

    litografie, 21 x 15,5 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Děti

    Položka č.: 212846

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 14:30

    litografie, 21,4 x 16 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Býk (Ex Libris Josef Liesler)

    Položka č.: 228844

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:58

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Liesler

    Pokynutí

    Položka č.: 217167

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:14

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Pocta Baudelairovi

    Položka č.: 221165

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2019 13:25

    litografie, 1989, 31,7 x 48,4 cm, sign. PD Liesler 1989, pasparta, č. 53/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Josef Liesler

    Dvojice

    Položka č.: 233427

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:40

  • Josef Liesler

    Blackout

    Položka č.: 233428

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:41

    litografie, 1969, 52 x 42,5 cm, sign. PD Liesler 69, 70/75, při levém dolním okraji mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 233429

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Liesler

    Muž v kroji

    Položka č.: 233430

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:43

    pastel, akvarel, papír, 1956, 42 x 29 cm, sign. PU Liesler, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Liesler

    Děvče

    Položka č.: 233431

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:44

    pastel, akvarel, papír, 1956, 31 x 21,5 cm, sign. LU Liesler, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Chlapec

    Položka č.: 233432

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:45

    pastel, akvarel, papír, 1956, 42 x 29,5 cm, sign. LU Liesler, volně podle Ferenzyho, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Muž ve vestě

    Položka č.: 233433

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:46

    pastel, akvarel, papír, 1956, 42 x 29,5 cm, sign. PU Liesler, volně podle M. Minkacziho, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu