-
Josef Liesler
(1912-2005)
Dáma s kloboukem
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 1987, 27 x 32,5 cm, sign. PD Liesler 87, č. 60/95, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Dobrou noc, domove!
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, č. 55/130, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Ani anděl ani chrám
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 1980, 51,5 x 26 cm, sign. PD Liesler 80, č. 48/125, na zadní straně popsáno, při dolním okraji mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Záhadná skříň u jezera
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 133/140, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
K Hamletu
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
lept, 1983, 33 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 83, pravý horní roh ohnutý, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Kompozice
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 35 x 50 cm, sign. DU Liesler 67, č. 46/110, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Kompozice
Položka č.: 219851Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:04
dřevoryt, 1964, 20,5 x 38,5 cm, sign. NU Liesler 64, č. 34/160, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Hudba
Položka č.: 226372Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:02
litografie, 1974, 26,5 x 19,5 cm, sign. PD Liesler 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Dva obličeje
Položka č.: 279356Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:50
propiska, papír, 1999, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Liesler 19.1.99, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Hlava ženy
Položka č.: 279357Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:52
lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, č. 21/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Hlava ženy s kočkou
Položka č.: 279358Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:54
lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Faust a Markéta
Položka č.: 279359Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:56
lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, č. 36/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO