Jiří Švengsbír

(1921-1983)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kohout (Ex Libris A. Chvála)

    Položka č.: 228815

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Orloj

    Položka č.: 222079

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:28

    ocelorytina, 1968, 14,7 x 8 cm, sign. DU Jiří Švengsbír 1968, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Svatební oznámení s květinou

    Položka č.: 222086

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:30

    ocelorytina, 4,5 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Otevřená kniha (Ex libris Ladislav Svoboda)

    Položka č.: 222089

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:32

    ocelorytina, 4 x 4,5 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Malíř (In Memoriam Václav Rytíř)

    Položka č.: 222091

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:34

    ocelorytina, 1943, 3,5 x 4,5 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, popsáno ocelorytina 43, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Filozof (Ex libris J.R.Bečák)

    Položka č.: 222097

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:36

    ocelorytina, 1944, 3 x 4 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Na koni (Ex libris JAŠ)

    Položka č.: 222098

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:38

    ocelorytina, 2,5 x 8 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6831 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Starý rukopis

    Položka č.: 222100

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:40

    ocelorytina, 4,5 x 6,5 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Johan Aldringer

    Položka č.: 212145

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:18

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Vojáci

    Položka č.: 212146

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:20

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Růže ve váze (Ex libris Jiřiny Černé) II.

    Položka č.: 232691

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 22:24

    ocelorytina, 1944, 1 x 3 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, vzadu razítko Jiří A. Švengsbír 1944, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)