Jiří Švengsbír

(1921-1983)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Dva pávi (Oznámení o narození Jiřiny Švengsbírové 1969)

    Položka č.: 222105

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2018 21:18

    ocelorytina, 1969, 9 x 10 cm, sign. DU Jiří Švengsbír 1969, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5655 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Frederyk Chopin

    Položka č.: 222106

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2018 21:20

    ocelorytina, 6,5 x 9,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Oznámení o vydání prvního souboru ocelorytin J.A. Švengsbíra

    Položka č.: 222107

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2018 21:22

    ocelorytina, 8 x 11,5 cm, sign. J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 178844

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2018 12:45

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Vladimír Bujárek

    Položka č.: 217274

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:57

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Adolf Malý

    Položka č.: 217281

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:00

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Regia

    Položka č.: 224261

    Plánované ukončení: 28. 06. 2018 20:00

    ocelorytina, 9,5 x 15,7 cm, PD značeno Jiří Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Holubice (Ex libris Jiřinka)

    Položka č.: 224275

    Plánované ukončení: 28. 06. 2018 20:28

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Loďka (PF 1970)

    Položka č.: 224281

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2018 20:40

    ocelorytina, 1969, 14 x 7 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)