Jiří Švengsbír

(1921-1983)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:52

    ocelorytina, 15,5 x 9 cm, PD značeno Švengsbír, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:53

    ocelorytina, 1968, 8 x 13 cm, PD značeno v desce Švengsbír 68, při okrajích lehce zašpiněný, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Johan Aldringer

    Položka č.: 212145

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:57

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Muž s plnovousem

    Položka č.: 222110

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2018 22:00

    pero, fix, papír, 1978, 14,7 x 10,4 cm, sign. LD, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Starý rukopis

    Položka č.: 222100

    Plánované ukončení: 23. 08. 2018 22:01

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Malíř (In Memoriam Václav Rytíř)

    Položka č.: 222091

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2018 22:02

    ocelorytina, 1943, 3,5 x 4,5 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, popsáno ocelorytina 43, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Svatební oznámení s květinou

    Položka č.: 222086

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2018 22:03

    ocelorytina, 4,5 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Orloj

    Položka č.: 222079

    Plánované ukončení: 23. 08. 2018 22:04

    ocelorytina, 1968, 14,7 x 8 cm, sign. DU Jiří Švengsbír 1968, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Draci

    Položka č.: 226620

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 10:46

    litografie, 32,3 x 24 cm, sign. PD J. Švengsbír, rám, č. 51/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Regia

    Položka č.: 224261

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 19:40

    ocelorytina, 9,5 x 15,7 cm, PD značeno Jiří Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)