Jiří Švengsbír

(1921-1983)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Grafika

    Položka č.: 288

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 20:16

    katalog, 21 x 15 cm, 1x vložený sign. lept, autorova kresba s věnováním na titl. listě, Praha, 1959. brož, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Grafika

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 20:17

    katalog, 21 x 19,5 cm, podpis výtvarníka, vydl. Csehszlovák Kultúra Budapest, 1975, maďarský text, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Antické zátiší (Ex libris Mirko Riedl)

    Položka č.: 222083

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:36

    ocelorytina, 1944, 3 x 5 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, vzadu razítko Jiří A. Švengsbír 1944, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Růže ve váze (Ex libris Jiřiny Černé)

    Položka č.: 222084

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:38

    ocelorytina, 1944, 1 x 3 cm, vzadu razítko Jiří A. Švengsbír 1944, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Dvě růže ve váze (Ex libris Růžena Koukalová)

    Položka č.: 222085

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:40

    ocelorytina, 3 x 6 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 178844

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 14:10

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Orloj

    Položka č.: 222079

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 00:00

    ocelorytina, 1968, 14,7 x 8 cm, sign. DU Jiří Švengsbír 1968, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kytice (Ex libris R. Chocenský)

    Položka č.: 237485

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:12

    ocelorytina, 4,8 x 2,2 cm, DU značeno v desce JAŠ, papír zašpiněný a přehnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Motýl a kniha (Ex libris J. Obrátil)

    Položka č.: 237486

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:14

    ocelorytina, 4,2 x 3,2 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Růže ve váze (Ex libris Jiřiny Černé) II.

    Položka č.: 232691

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:32

    ocelorytina, 1944, 1 x 3 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, vzadu razítko Jiří A. Švengsbír 1944, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)