Karel Valter

(1909-2006)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Slunce v lese

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 02. 2019 15:00

    tuš, akvarel, kvaš, papír, 1988, 30 x 45 cm, sign. PD 88 VALTER , tento umělecky nekonvenční malíř se prosadil také jako grafik a fotograf. Po druhé světové válce se jeho hlavním tématem stala krajina, příroda. Na tvorbě z tohoto období je dodnes oceňováno jeho nesmírně originální vidění světa, kter…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Potok

    Položka č.: 358

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    tempera, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Valter K , rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)