Ladislav Postupa

(1929-2016)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ

    Položka č.: 1299

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:45

    fotogram, 18 x 18,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    List

    Položka č.: 1300

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:46

    fotogram, 18 x 18 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Kompozice II.

    Položka č.: 1301

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:47

    bromostříbrná fotografie, 27,8 x 20,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Hledající

    Položka č.: 1302

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:48

    bromostříbrná fotografie, 70. léta, 47,5 x 45 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 1303

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:49

    bromostříbrná fotografie, 35 x 29,2 cm, sign. na zadní straně, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)