• Kamil Lhoták

    Vzducholoď, PF 85

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:31

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Kamil Lhoták

    Dr. M. Novotný, PF 82

    Položka č.: 91

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:30

    litografie, 1981, 7,5 x 12,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 81, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Dr. F. Dvořák, PF 1979

    Položka č.: 90

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:29

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Continental Divide

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:28

    litografie, 2007, 39,7 x 27,6 cm, sign. PD Petr Ptáček 2007, č. 97/120

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Před rychlostním rekordem

    Položka č.: 88

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:27

  • Walter Helfenbein

    (1893-1984)

    Země, voda, oheň, vzduch

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:26

    4x lept, 1925, 13,7 x 18,4 cm, vše sign. PD WHelfenbein, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Milan Bauer

    Z historie dopravy

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:25

    lept, 24,6 x 17,5 cm, sign. DU BauerMilan, č. 50/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Milan Bauer

    Laurinka

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:24

    lept, 24,8 x 22,6 cm, sign. DU BauerMilan, č. 5/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

  • Milan Bauer

    Pozdrav z dovolené

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (126 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:23

    Aktuální cena: 3.400 CZK (126 €)

  • Milan Bauer

    Tour de fantasy

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:22

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

  • Milan Bauer

    Pocta J. Vernerovi II.

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (163 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:21

    lept, 39,5 x 29,9 cm, sign. DU BauerMilan, č. 51/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.400 CZK (163 €)

  • Milan Bauer

    Pocta J. Vernerovi I

    Položka č.: 81

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:20

    lept, 39,2 x 29,9 cm, sign. DU BauerMilan, č. 30/100, studium na střední průmyslové škole keramické

  • Václav Vlček

    Přístav

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:19

    linoryt, 2004, 12 x 12 cm, sign. PD Václav Vlček, č. 3/11

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Martin Velíšek

    (1968)

    Žlutá ponorka

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (278 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:18

    litografie, 2018, 48 x 60 cm, sign. DU MartinVelíšek 2018, rám, č.50/90

    Aktuální cena: 7.500 CZK (278 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Loďky

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:17

    akvarel, papír, 1959, 41,2 x 54,7 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Plavba snů

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:16

    lept, 14,8 x 11,7 cm, sign. PD K. Šafář, 87/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Loďky na nábřeží

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 16.800 CZK (623 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:15

    olej, sololit, 40 x 59 cm, sign. PD František Říha, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 16.800 CZK (623 €)

  • Petr Ptáček

    Akt na břehu

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:14

    litografie, 2011, 9,7 x 15,3 cm, sign. PD Petr Ptácek 2011, 75/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Ptáček

    Ponorka

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:13

    litografie, 7,9 x 23,6 cm, 97/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Remorkér v mlze

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 550 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:12

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Hydroplán Air France

    Položka č.: 72

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:11

    litografie, 2005, 24,9 x 44,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 20/90

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Tigermoth

    Položka č.: 71

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:10

    litografie, 2006, 26,2 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 76/100

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Japonský křižník

    Položka č.: 70

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:09

    litografie, 2005, 29,4 x 41 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 28/80

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Mezi krami

    Položka č.: 69

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:08

  • Ivan Kováčik

    Columbus

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (117 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:07

    Aktuální cena: 3.150 CZK (117 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Loďky pod Karlovým mostem

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:06

    litografie, 1956, 20,7 x 27 cm, sign. PD L. J. Kašpar 1956, č. 1/50, lehce zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, na , žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Miroslav Jiránek

    Loďky

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.223 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:05

    olej, plátno, 1994, 103 x 122 cm, sign. PD M. Jiránek 1994, rám

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.223 €)

  • Milan Bauer

    Jonáš a velryba

    Položka č.: 65

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:04

    lept, 17 x 24,3 cm, sign. DU BauerMilan, č. 59/100, studium na střední průmyslové škole keramické

  • Milan Bauer

    Song of Mississippi

    Položka č.: 64

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:03

    lept, 24,9 x 33,5 cm, sign. DU BauerMilan, č. 5/100, studium na střední průmyslové škole keramické

  • Petr Ptáček

    Formule

    Položka č.: 63

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 19:02

    litografie, 2011, 9,5 x 16 cm, sign. PD Petr Ptácek 2011, 70/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)