Igor Malijevský

(1970)

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Brána, Budapešť 2006

    Položka č.: 522

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 02. 2019 15:00

    autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2006, 43,5 x 55 cm, sign. PD monogr. , ediční číslo 1/3, autorské razítko na rubu

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)