Josef Koudelka
(1877-1960)
Děvče v kroji
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:11
olej, překližka, 47 x 39 cm, sign. PD J. Koudelka, rám, žák prof. Pirnera, Brožíka a Schwaigera na Akademii v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Josef Koudelka
(1877-1960)
Podzim
Položka č.: 137Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:16
olej, plátno, 69 x 98,3 cm, sign. PD Koudelka J., rám, žák prof. Pirnera, Brožíka a Schwaigera na Akademii v Praze, člen SVU Mánes