Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:15

    litografie, 13,2 x 17 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Pražské domy

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:33

    tuš, akvarel, papír, 7,5 x 5,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pražský hrad

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:39

    akvarel, papír, 49,5 x 63,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Staroměstské náměstí v Praze

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:00

    tuš, akvarel, papír, 7,7 x 5,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:01

    tuš, akvarel, papír, 7,5 x 5,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6721 Historie příhozu

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:04

    litografie, 1975, 19 x 10 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Řetězový most v Praze

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:16

    lept, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pražské motivy

    Položka č.: 78

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:29

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)