Před bouřkou

    Položka č.: 588

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:31

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Položka č.: 589

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:32

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Podzim u řeky

    Položka č.: 590

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:33

    olej plátno, 81 x 65 cm, monogr. LD F. B. , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Arabští kuřáci

    Položka č.: 597

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:40

    olej, karton, 47,5 x 28 cm, monogr. PD nečitelně, rám, malba zašlá, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Zátiší s vázou růží a ovocem

    Položka č.: 602

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:45

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Surealistická tvář

    Položka č.: 617

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:00

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Abstraktní krajina

    Položka č.: 752

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:15

    monotyp, 18 x 48 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Položka č.: 796

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:59

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Nákladní lodě, Podskalí 4. 2. 48 ráno

    Položka č.: 797

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:00

    olej, karton, 25 x 27 cm, sign. PD , rám, na zadní straně popsáno, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Na pasece

    Položka č.: 827

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:30

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Senoseč

    Položka č.: 828

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:31

    akvarel, uhel, papír, 28,5 x 20 cm, sign. LD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hradčany

    Položka č.: 843

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:46

    akvarel, tuš, papír, 1980, 14,5 x 22,4 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 844

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:47

    akvarel, tuš, papír, 1994, 15,5 x 9 cm, sign. LD Horst 94

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kamil Lhoták

    Položka č.: 528

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    fixováno na dřevěné desce, 20 cm, bronzový odlitek sádrového modelu líce oceněného návrhu z veřejné soutěže ČNB na pamětní minci 100. výročí narození Kamila Lhotáka

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Atropa bella donna

    Položka č.: 227932

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:43

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Na kanále v Benátkách

    Položka č.: 237009

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:59

    olej, plátno, 101 x 80,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně bratislavské celní razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Kubistické zátiší s loutnou

    Položka č.: 237031

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:21

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Mytologický výjev - miniatura

    Položka č.: 236176

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:00

    malba na porcelánu, 7 x 8,5 cm, monogr. PD , kovový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Na kraji vesnice

    Položka č.: 236366

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:06

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Položka č.: 236368

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:08

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Kostel v noci

    Položka č.: 236378

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:22

    olej, plátno, 1914, 49,5 x 35 cm, monogr. PD , rám, ve spodní části popraskaná malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Položka č.: 236382

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:26

    olej, plátno, 46 x 34 cm, sign. PD Buk, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Položka č.: 236390

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 18:34

    olej, plátno, 33,5 x 48 cm, sign. PD, rám

    Postavy

    Položka č.: 236509

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:23

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 236517

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:31

    Věštba nad Prahou

    Položka č.: 236535

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:49

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Muž ze Slovácka

    Položka č.: 236616

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:10

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Kočár s koňmi na náměstí

    Položka č.: 236714

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:38

    akvarel, kvaš, papír, 38 x 28,3 cm, sign. LD nečitelně, rám, papír P. M. Fabriano (Italy), Antikvariát Dlážděná

    Portrét

    Položka č.: 236754

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:18

    olej, malířská lepenka, 44 x 35 cm, sign. PD , rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Lesní krajina

    Položka č.: 236813

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:17

    olej, plátno, 78 x 109 cm, sign. LD, rám, poškozeno

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)