Hory

    Položka č.: 223923

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 19:57

    dřevoryt, 1957, 12 x 9,5 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Věž (Ex libris Rudolf Rumples)

    Položka č.: 223924

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 20:00

    lept, 11,7 x 5,6 cm, DU značeno VF, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Vzhlížení

    Položka č.: 223926

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 20:06

    lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Smt (Ex libris M. Helcelet)

    Položka č.: 223929

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 20:15

    lept, 1938, 9,4 x 4,3 cm, DU značeno, lehce zažloutlý, při okrajích zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Zvíře (Ex libris Alois Kučik)

    Položka č.: 223985

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 23:03

    dřevoryt, 12 x 8 cm, LD značeno ve štočku JD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pán (Ex libris František Kolínko)

    Položka č.: 223987

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 23:09

    dřevoryt, 9,5 x 6 cm, DU značeno Š, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Bodlák

    Položka č.: 220910

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2018 19:02

    lept, 64 x 21 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Černá hodina

    Položka č.: 220919

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2018 19:10

    litografie, 1978, 18 x 17,5 cm, sign. PD, rám, č. 58/60, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Květ

    Položka č.: 220925

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2018 19:16

    dřevoryt, 1982, 22,5 x 15,8 cm, sign. DU, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Položka č.: 220930

    Plánované ukončení: 31. 05. 2018 19:26

    lept, 1992, 13 x 10,5 cm, sign. PD, rám, č. 2/50, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Žena v kroji

    Položka č.: 220938

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2018 19:36

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 220971

    Plánované ukončení: 31. 05. 2018 20:08

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zasněžená vesnice

    Položka č.: 221002

    Plánované ukončení: 31. 05. 2018 20:50

    litografie, 8,8 x 12,8 cm, sign. PD, rám, č. 2/100, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 221003

    Plánované ukončení: 31. 05. 2018 20:52

    lept, 23,5 x 15,5 cm, sign. PD, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Položka č.: 224584

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2018 14:06

    tisk, 1980, 40 x 57 cm, sign. PD, rám, č. 86/140

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Položka č.: 224769

    Plánované ukončení: 14. 06. 2018 10:16

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Položka č.: 224770

    Plánované ukončení: 14. 06. 2018 10:18

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Položka č.: 224771

    Plánované ukončení: 14. 06. 2018 10:20

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Portrét muže s vyplazeným jazykem

    Položka č.: 224793

    Plánované ukončení: 14. 06. 2018 11:04

    akvarel, tuš, běloba, papír, 36,5 x 25,5 cm, monogr. PD K. K., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Položka č.: 224794

    Plánované ukončení: 14. 06. 2018 11:06

    kombinovaná technika, papír, 1989, 31,8 x 23,7 cm, sign. na zadní straně nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Akt I.

    Položka č.: 224911

    Plánované ukončení: 14. 06. 2018 15:00

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Akt II.

    Položka č.: 224912

    Plánované ukončení: 14. 06. 2018 15:02

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Kočka

    Položka č.: 224949

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2018 16:16

    akvarel, voskovka, tuš, papír, 1995, 43 x 39 cm, monogr. PD W 1995, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Múza

    Položka č.: 224026

    Plánované ukončení: 28. 06. 2018 18:36

    tužka, akvarel, papír, 28,5 x 23 cm, sign. PD, rám, na papíře drobné skvrnky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Akt Dívky 60

    Položka č.: 224049

    Plánované ukončení: 28. 06. 2018 18:38

    ocelorytina, 1961, 11 x 16,5 cm, sign. PD, 60/13, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Dívka v šatech, Ex libris Václav Grégr

    Položka č.: 224050

    Plánované ukončení: 28. 06. 2018 18:40

    ocelorytina, 6,5 x 12 cm, přehnutý pravý dolní roh, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 224228

    Plánované ukončení: 28. 06. 2018 18:56

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Stará lávka

    Položka č.: 224244

    Plánované ukončení: 28. 06. 2018 19:26

    lept, 14 x 18 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na náves

    Položka č.: 224245

    Plánované ukončení: 28. 06. 2018 19:28

    tužka, akvarel, papír, 1997, 21 x 14,7 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 224246

    Plánované ukončení: 28. 06. 2018 19:30

    tužka, akvarel, papír, 26 x 18,3 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)