Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Robert Patrick, Kennedys children

    Položka č.: 415

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 15:10

    tisk, plakát, 84 x 57,5 cm, Teatr wsporczesny Wroclaw, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 550

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:25

    uhel, papír, 1921, 31,5 x 23,1 cm, sign. LD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 231452

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:36

    kombinovaná technika, karton, 1991, 24 x 24 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Zátiší

    Položka č.: 242169

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:07

    olej, malířská lepenka, 35 x 49 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hlavy

    Položka č.: 227598

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:08

    tempera, běloba, karton, 41 x 29 cm, sign. PD Serží, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kompozice II.

    Položka č.: 203146

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:09

    dřevoryt, 7,5 x 30,8 cm, značeno PU autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kompozice I.

    Položka č.: 203145

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:10

    dřevoryt, 1989, 10,2 x 34 cm, značeno PU autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dvě skvrny

    Položka č.: 203100

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:11

    dřevoryt, 1987, 8,4 x 17,7 cm, značeno LN autorským razítkem, 6/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kompozice

    Položka č.: 203064

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:12

    dřevoryt, 8 x 36,3 cm, sign. LD nečitelně, značeno razítkem, na zadní straně skvrny od vosku, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ex music Dřevěná píšťalka prof. Václava Žilky

    Položka č.: 224254

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:22

    linoryt, 1983, 10,2 x 13,2 cm, sign. PD, rám, č. 5/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupa

    Položka č.: 224271

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:26

    litografie, 11,3 x 11,2 cm, sign. PD, č. 57/150, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina - žena

    Položka č.: 225410

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:44

    lept, 7,7 x 9,5 cm, sign. PD, č. 12/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Letní krajina

    Položka č.: 225447

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:50

    tužka, akvarel, papír, 10 x 14 cm, sign. PD, použito jako pohlednice, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupy pod sněhem

    Položka č.: 225450

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:52

    dřevoryt, 9,8 x 14,3 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na kostel

    Položka č.: 225455

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:54

    litografie, 1961, 12,2 x 8,1 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina s mostem

    Položka č.: 226420

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:58

    olej, karton , 40 x 56 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Jezdci (Ex libris Prof. J.L. Krejčí)

    Položka č.: 227036

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:12

    dřevoryt, 8,5 x 9,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Při tanci

    Položka č.: 228465

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:30

    fix, akvarel, papír, 1982, 14,8 x 10,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Třeboň – náměstí

    Položka č.: 228518

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:40

    linoryt, 1982, 12,8 x 8,3 cm, sign. PD 82, č. 4/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vesnice

    Položka č.: 228520

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:42

    dřevoryt, 1989, 16,7 x 24,7 cm, sign. PD 89, č. 3/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hrušeň

    Položka č.: 228531

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:52

    olej, karton, 28,4 x 21,4 cm, sign. LD, místy poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zasněžená krajina s topoly

    Položka č.: 228831

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:58

    olej, plátno, 46 x 68 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Věže

    Položka č.: 228837

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:00

    lept, 6,5 x 4,5 cm, sign. PD, rám, č. 44/80, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zapadající slunce

    Položka č.: 229969

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:34

    linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kladno

    Položka č.: 231337

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:48

    litografie, 1968, 25,5 x 40 cm, sign. PD, rám, č. 197/200, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Podled na Kladno

    Položka č.: 231338

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:50

    litografie, 1977, 19,5 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 12/200, vzadu nalepen štítek: Věnuje kolektiv BSP Mír Jednoty LSD v Kladně, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Brána do Krumlovského zámku

    Položka č.: 232735

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:54

    litografie, 30,5 x 22,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 232926

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 22:06

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hradčanská

    Položka č.: 232961

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 22:12

    litografie, 1985, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD, pasparta, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Bonsai

    Položka č.: 222201

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 23:38

    litografie, 6,2 x 5,2 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook