Krajina s útesy a pavilonem

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2019 15:00

    tuš, akvarel, papír, 67 x 34,5 cm, nápis Chaj-li a 2 pečetě, LD pečeť, v posledním sloupci vpravo signatura a datum, na obraze připsáno: „Nevím, kdo tento obraz namaloval, jenom [vím, že] mi ho věnoval profesor Wu ze Shandongu. Technika provedení skal je velmi krásná, ačkoliv … „, antiqari.at Radhoš…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Odhadní cena: 12 000 - 18 000 Kč CZK

    Sedící dívka

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:38

    olej, plátno, 50 x 34 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Akt v přírodě

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:40

    olej, plátno, 34 x 50 cm, sign. LD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Nahá dívka

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:46

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Vlající žena

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:17

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Kvetoucí akt

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:27

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Uvnitř jablka

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:38

    suchá jehla, 1979, 20,5 x 16,3 cm, sign. PD 1979, č. 3/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Vyzývavý ženský akt (Ex libris RR)

    Položka č.: 76

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:09

    dřevoryt, 9,3 x 5,6 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Mapa Itálie

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:46

    tisk, 1806, 43 x 33 cm, zažloutlý a při okrajích pokrčený a lehce natržený papír, uprostřed přehnutý

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hrad Skalka

    Položka č.: 290

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:49

    lept, 13,6 x 18,9 cm, značeno LD Steindr. v. W. Medau in Leitmeritz, papír na spodním okraji mírně pokrčen, na horním okraji papíru malá hnědá tečka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Připíjení Králi

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:50

    mědirytina, 16,6 x 19,6 cm, značeno LD nečitelně, rám, Albions Gastmahl, im Jahr 571., místy pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dívka v kostkovaných šatech

    Položka č.: 233121

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 15:05

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Položka č.: 237817

    Plánované ukončení: 04. 11. 2019 18:15

    olej, karton, 48,5 x 70 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Položka č.: 239282

    Plánované ukončení: 05. 11. 2019 18:19

    olej, karton, 1978, 43,5 x 63,5 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 239272

    Plánované ukončení: 05. 11. 2019 18:20

    olej, plátno, 192, 56 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Portrét

    Položka č.: 236754

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2019 18:21

    olej, malířská lepenka, 44 x 35 cm, sign. PD , rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Staroměstská mostecká a Kostel sv. Františka z Assisi

    Položka č.: 239260

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2019 18:13

    akvarel, tužka, papír, 22 x 28 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Wien-Berlin, September 1894

    Položka č.: 226844

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2019 18:15

    kolorovaná mědirytina, 1894, 29,4 x 20,9 cm, z novin, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Jezero v horách

    Položka č.: 204049

    Plánované ukončení: 06. 11. 2019 18:16

    lept, 23 x 26,7 cm, sign. PD nečitelně, 32/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Bruntál

    Položka č.: 226867

    Plánované ukončení: 07. 11. 2019 18:50

    linoryt, 1991, 26,3 x 24,5 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Brýle

    Položka č.: 231259

    Plánované ukončení: 11. 11. 2019 19:44

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Malá orchidej

    Položka č.: 234939

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2019 21:16

    litografie, 1980, 65,3 x 50,5 cm, sign. PD , č. 87/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Lípa u stavení

    Položka č.: 235023

    Plánované ukončení: 11. 11. 2019 21:22

    akvarel, papír, 33 x 33,3 cm, PD monogr. ŠA MA, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Vzhlížení

    Položka č.: 223926

    Plánované ukončení: 11. 11. 2019 22:44

    lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pasáček

    Položka č.: 228555

    Plánované ukončení: 11. 11. 2019 23:22

    lept, 30,4 x 18,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Vinšujíchovi

    Položka č.: 237180

    Plánované ukončení: 12. 11. 2019 20:14

    litografie, 35 x 9 cm, sign. DU, č. 67/200, při horním okraji cca 1 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Zasněžený Karlův most

    Položka č.: 237182

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2019 20:16

    olej, dřevo, 29,5 x 40 cm, sign. PD F.Čech, rám, popraskaná malba, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Vesnice u řeky

    Položka č.: 237866

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2019 21:02

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Vesnice

    Položka č.: 237867

    Plánované ukončení: 12. 11. 2019 21:04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Pole kam oko dohlédne

    Položka č.: 237868

    Plánované ukončení: 12. 11. 2019 21:06

    olej, plátno, 1989, 27,3 x 35 cm, sign. PD P. An 89, vzadu věnování autora, u levého okraje malba lehce poškozená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)