Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 599

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:47

    litografie, 42,8 x 32,3 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 600

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:48

    litografie, 31,8 x 53 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 601

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:49

    litografie, 32,7 x 48,8 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Pohled z nábřeží na pražský hrad

    Položka č.: 602

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:50

    litografie, 33,1 x 48,1 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ležící akt

    Položka č.: 830

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:38

    linoryt, 53,5 x 44,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Šašek

    Položka č.: 831

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:39

    linoryt, 61,3 x 30,9 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Holubice

    Položka č.: 834

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:42

    linoryt, 53 x 36 cm, zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 835

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:43

    linoryt, 60 x 45,7 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka

    Položka č.: 836

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:44

    tisk, papír, 81,5 x 57,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Létající pes

    Položka č.: 837

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:45

    tisk, papír, 58 x 82 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 838

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:46

    linoryt, 91,5 x 66,8 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 839

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:47

    linoryt, 92 x 67 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 840

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 13:48

    linoryt, 88,8 x 68 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Nahá dívka

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:04

    lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Klečící

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:34

    tužka, papír, 1989, 27 x 23 cm, sign. PD 89, papír napravo nahoře ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vlající žena

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:52

    litografie, 10 x 10,5 cm, sign. PU, při pravém okraji nepatrně natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kvetoucí akt

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:56

    tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Uvnitř jablka

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 14:02

    suchá jehla, 1979, 20,5 x 16,3 cm, sign. PD 1979, č. 3/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Vyzývavý ženský akt (Ex libris RR)

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 14:12

    dřevoryt, 9,3 x 5,6 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Dívka v šatech, Ex libris Václav Grégr

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 14:46

    ocelorytina, 6,5 x 12 cm, přehnutý pravý dolní roh, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Modrá kompozice

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:14

    olej, dřevotříska, 2004, 69 x 48,7 cm, sign. PD, rám, malba na několika místech mírně odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Doteky času

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:24

    litografie, 1991, 27,5 x 27 cm, sign. PD, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Černá hodina

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:30

    litografie, 1978, 18 x 17,5 cm, sign. PD, rám, č. 58/60, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neurčený autor

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:42

    akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ardeola ralloides (Scop.)

    Položka č.: 237159

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:02

    tisk, 40 x 28,8 cm, monogr. PD E. de M. , zažloutlý papír, na okrajích lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Milenci

    Položka č.: 237512

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:18

    dřevo - plastika, 74 x 9 x 2,5 cm, vzadu očko na zavěšení, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Na lodích

    Položka č.: 242433

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:10

    serigrafie, 15,5 x 20 cm, sign. PD , lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Praha (Ex Pragensis Frant. Kozák)

    Položka č.: 242446

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:24

    suchá jehla, 5,5 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Žena (knihkupectví A. Böhma)

    Položka č.: 242451

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:32

    tisk, 9,5 x 6,8 cm, značeno PD 43, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portrét muže

    Položka č.: 242456

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:42

    dřevoryt, 15 x 10,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook