Modrá kompozice

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:41

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:42

    lept, 1967, 23,8 x 16,2 cm, sign. PD , rám, č. 3/5, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Klec(PF 2006

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:49

    suchá jehla, 2005, 12,7 x 7,9 cm, sign. PD, č. 7/2, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Listy

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:51

    lept, 17 x 27,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Doteky času

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:01

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Kuličky

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:06

    serigrafie, 1990, 22, 8 x 33 cm, sign. PD, č. 55/90, A. IV., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Černá hodina

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:07

    litografie, 1978, 18 x 17,5 cm, sign. PD, rám, č. 58/60, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Květ

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:09

    dřevoryt, 1982, 22,5 x 15,8 cm, sign. DU, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:10

    lept, 1992, 13 x 10,5 cm, sign. PD, rám, č. 2/50, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Žena v kroji

    Položka č.: 220938

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Bonsai

    Položka č.: 222201

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 21:08

    litografie, 6,2 x 5,2 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Položka č.: 224304

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:08

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Mladý šlechtic

    Položka č.: 224305

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:10

    tužka, pastel, papír, 25,5 x 17 cm, PD značeno, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Na Kokořínsku

    Položka č.: 232699

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:48

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kleopatra

    Položka č.: 232706

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 23:00

    Sedící dívka

    Položka č.: 232733

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 23:36

    olej, plátno, 50 x 34 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Akt v přírodě

    Položka č.: 232734

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 23:38

    olej, plátno, 34 x 50 cm, sign. LD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Brána do Krumlovského zámku

    Položka č.: 232735

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 23:40

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Rybky

    Položka č.: 232746

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 23:54

    dřevoryt, 8,8 x 11,4 cm, sign. PD, autorský tisk, levý spodní roh mírně zažloutlý, pravý horní roh přehnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Katedrála Panny Marie v Antverpách

    Položka č.: 232747

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 23:56

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Stavení

    Položka č.: 225276

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:14

    olej, plátno, 23 x 29 cm, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID1178 Historie příhozu

    Položka č.: 225278

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:16

    pastel, papír, 30 x 43 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    Položka č.: 226737

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:42

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Při tanci

    Položka č.: 228465

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 20:24

    fix, akvarel, papír, 1982, 14,8 x 10,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Kompozice (PF 1999)

    Položka č.: 228484

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 20:34

    serigrafie, 1998, 7,8 x 6,9 cm, sign. PD, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Třeboň – náměstí

    Položka č.: 228518

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 20:44

    linoryt, 1982, 12,8 x 8,3 cm, sign. PD 82, č. 4/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Vesnice

    Položka č.: 228520

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 20:46

    dřevoryt, 1989, 16,7 x 24,7 cm, sign. PD 89, č. 3/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Blatná

    Položka č.: 228521

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 20:48

    dřevoryt, 1989, 24,2 x 15,9 cm, sign. PD 89, č. 31/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zapadající slunce

    Položka č.: 229969

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:54

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ex libris Marina Stappen

    Položka č.: 229972

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:00

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)