Mlýnská dolina

    Položka č.: 932

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:29

    olej, plátno, 1922, 51,5 x 63,5 cm, sign. LD, rám, vzadu popsáno, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Gejša

    Položka č.: 933

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:30

    dřevoryt, 36 x 24 cm, rám

    Kočár s koňmi na náměstí

    Položka č.: 934

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:31

    akvarel, kvaš, papír, 38 x 28,3 cm, sign. LD nečitelně, rám, papír P. M. Fabriano (Italy), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Podvečer v lese

    Položka č.: 935

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:32

    pastel, papír, 40 x 58 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Zátiší se slunčenicemi a jablky

    Položka č.: 936

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:33

    tempera, karton, 35 x 58 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Položka č.: 937

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:34

    olej, karton, 32 x 44 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Mapa Itálie

    Položka č.: 938

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:35

    tisk, 1806, 43 x 33 cm, zažloutlý a při okrajích pokrčený a lehce natržený papír, uprostřed přehnutý

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Položka č.: 939

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:36

    dřevoryt, 1996, 37,8 x 26 cm, sign. DU, č. 20/30, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Skály

    Položka č.: 940

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:37

    tužka, papír, 1845, 19,4 x 14,6 cm, sign. PD, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Co se stane na lovu

    Položka č.: 941

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:38

    litografie, 20 x 27,5 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6050 Historie příhozu

    Strom

    Položka č.: 942

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:39

    tempera, kombinovaná technika, papír, 19 x 12,5 cm, sign. LD , pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Trubač

    Položka č.: 943

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:40

    akvarel, tužka, papír, 23,5 x 15 cm, sign. PD , rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Klečící akt

    Položka č.: 944

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:41

    křída, papír, 35 x 26,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Na břehu

    Položka č.: 945

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:42

    lavírovaná tuš, papír, 1999, 29,5 x 42 cm, sign. DU, při horním okraji drobná skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zima v horách

    Položka č.: 946

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:43

    kvaš, 20 x 28 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Strom v zimě

    Položka č.: 947

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:44

    monotyp, 1956, 30 x 21 cm, sign. PD, rám, lehce oprýsaný rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Na lodi

    Položka č.: 948

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 03:45

    akvarel, 29 x 19,5 cm

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 15:00

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Položka č.: 502

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    olej, měděná deska, 26,5 x 35,5 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Zámecká zahrada

    Položka č.: 513

    olej, plátno, 1928, 60 x 80 cm, sign. LD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Horské jezírko

    Položka č.: 225464

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:02

    olej, papír, 24 x 33 cm, sign. PD , rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Korida

    Položka č.: 226071

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:10

    pastel, papír, 21,5 x 44,5 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Surealistická tvář

    Položka č.: 226073

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:12

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Útesy

    Položka č.: 226747

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:34

    olej, plátno, karton, kombinovaná technika, 1988, 29 x 38,5 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Karlův Týn

    Položka č.: 227056

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 21:02

    lept, 17 x 11,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kaplička (PF 1987)

    Položka č.: 227082

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 21:10

    kolorovaná litografie, 1986, 10,5 x 15,2 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kopretina

    Položka č.: 227086

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 21:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 228000

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 21:20

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 228229

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 21:50

    lept, 23,5 x 15,5 cm, sign. PD, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Doteky času

    Položka č.: 228335

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:06

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)