Malostranská mostecká věž

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:19

    litografie, 27 x 28 cm, sign. PD, pasparta, č. 9/79, v levém spodním rohu hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:44

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Výhled na Prahu (Ex libris R. M. Lewiová)

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:56

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:57

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 72

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:23

    lept, 23,5 x 15,5 cm, sign. PD, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše z Karlova mostu

    Položka č.: 75

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:26

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:28

    lept, 12 x 8 cm, sign. PD, zažloutlý papír, lehce otrhané okraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hradčanská

    Položka č.: 82

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:33

    litografie, 1985, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD, pasparta, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:38

    lept, 1932, 22,5 x 15,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Surealistická tvář

    Položka č.: 997

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:37

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 998

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:38

    mastný pastel, karton, 49 X 56,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 999

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:39

    akvarel, tuš, tužka, papír, 1965, 38 x 50 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Kus salámu

    Položka č.: 1000

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:40

    Odhadní cena: v CZK

    Lesní krajina

    Položka č.: 1001

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:41

    olej, plátno, 78 x 109 cm, sign. LD, rám, poškozeno

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Položka č.: 1002

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:42

    tempera, běloba, karton, 1971, 69,5 x 51,5 cm, sign. PD Volák 71, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Pohled na Starou Prahu a Pražský hrad

    Položka č.: 1003

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:43

    olej, papír, 1901, 66 x 47,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Odhadní cena: v CZK

    Kytice ve džbáně

    Položka č.: 1004

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:44

    olej, karton, 52 x 36,5 cm, sign. LD, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Odhadní cena: v CZK

    Vlčí máky

    Položka č.: 1005

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:45

    olej, plátno, 67 x 72 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Přístav

    Položka č.: 1006

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:46

    tuš, papír, 1964, 42 x 60 cm, sign PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Chalupa

    Položka č.: 1007

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:47

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Křižovatka

    Položka č.: 1008

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:48

    linoryt, 17,5 x 24,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Lesní potok

    Položka č.: 1009

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:49

    olej, plátno, 1960, 49 x 67 cm, sign. LD Jonn 60, rám, vlevo nahoře poškozené plátno

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Dívka u vody

    Položka č.: 1010

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:50

    olej, plátno, 60 x 71,5 cm, sign. PD, rám, poškozené plátno

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

    Světlo

    Položka č.: 1011

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:51

    pastel, papír, 1977, 30 x 21,7 cm, sign. LD, pasparta

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3559 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

    Nahá dívka

    Položka č.: 220

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 15:00

    Dívka v kostkovaných šatech

    Položka č.: 391

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 380

    Zámecká zahrada

    Položka č.: 230255

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 16:20

    olej, plátno, 1928, 60 x 80 cm, sign. LD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Položka č.: 230305

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 17:10

    Mlýnská dolina

    Položka č.: 230595

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:32

    olej, plátno, 1922, 51,5 x 63,5 cm, sign. LD, rám, vzadu popsáno, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská