Michael Rittstein

  • Michael Rittstein

    Odpadky

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Ukončení prvního podání: 28. 03. 2019 15:00

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Michael Rittstein

    Polibek

    Položka č.: 13

  • Michael Rittstein

    Na silnici

    Položka č.: 14

    uhel, pastel, papír, 39,8 x 31,4 cm, sign. LD M. Rittstein, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Album litografií

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    soubor 10 litografií, 72,5 x 51 cm, č. 32/50, album deseti litografií Michaela Rittsteina připravil v roce 2010 Petr Mach. Vydáno v nákladu padesáti číslovaných souborů; autor patří mezi nejvýznamnější české malíře druhé půle 20. století, byl členem skupiny 12/15 a rovněž dlouholetým pedagogem na A…

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)

  • Michael Rittstein

    Zoo

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 160.000 CZK (6.400 €)

    akryl, plátno, 2017, 100 x 80 cm, sign. PD M.Rittstein 2017, rám, autor patří mezi nejvýznamnější české malíře druhé půle 20. století, byl členem skupiny 12/15 a rovněž dlouholetým pedagogem na Akademii výtvarných umění. Nabízená položka obsahuje vše, co je pro Rittsteinovo dílo charakteristické: na…

    Aktuální cena: 160.000 CZK (6.400 €)