Michael Rittstein

  • Michael Rittstein

    Automilenci

    Položka č.: 187558

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:48

    litografie, 1982, 53 x 30,2 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 7/35, soupis Hédervári č. 129, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Michael Rittstein

    Roztržka

    Položka č.: 213692

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:50

    litografie, 1979, 26 x 20 cm, sign. DU M. Rittstein 79, č. 73/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Michael Rittstein

    Ve vaně

    Položka č.: 214124

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:56

    litografie, 1978, 16,5 x 23 cm, sign. PD M. Rittstein 78, č. 7/45, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Michael Rittstein

    Líčení

    Položka č.: 218750

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:12

    litografie, 1978, 17,5 x 23 cm, sign. PD M. Rittstein 78, č. 5/45, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Michael Rittstein

    Album litografií

    Položka č.: 234697

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 18:10

    soubor 10 litografií, 72,5 x 51 cm, č. 32/50, album deseti litografií Michaela Rittsteina připravil v roce 2010 Petr Mach. Vydáno v nákladu padesáti číslovaných souborů; autor patří mezi nejvýznamnější české malíře druhé půle 20. století, byl členem skupiny 12/15 a rovněž dlouholetým pedagogem na A…

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)