Jiří Sopko

  • Jiří Sopko

    Hlavičky

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Ukončení prvního podání: 28. 03. 2019 15:00

    litografie, 1995, 54 x 43,4 cm, sign. PD Sopko 95, č. 11/100, žák prof. A. Pelce, člen Volného sdružení 12/15, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: ID6008 Historie příhozu