Max Švabinský

  • Max Švabinský

    Turnovské skály

    Položka č.: 232784

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2019 20:06

    litografie, 25 x 18 cm, značeno PD na kameni MŠvabinský, původní litografie byla vytištěna jako příloha k publikaci Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle Maxe Šbavinského, Karel Herain, Průmyslová tikárna v Praze, 1945, přiložena textová část, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Max Švabinský

    Duha

    Položka č.: 235404

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2019 19:40

    světlotisk, 1941, 43,2 x 51,3 cm, sign. PD M. Švabinský, PD: reprod. V. Neubert a synové, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Max Švabinský

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 237439

    Plánované ukončení: 12. 11. 2019 20:30

    heliogravura, 1907, 32,5 x 27,5 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1910, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Max Švabinský

    Mikoláš Aleš

    Položka č.: 237440

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2019 20:32

    hlubotisk, 1908, 31,5 x 27,3 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1909, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Max Švabinský

    Babička

    Položka č.: 239303

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:42

    lept, 19,2 x 14 cm, papírová pasparta, značeno LD: Max Švabinský, Grossmutter, Radierung; PD Verlag der Geselschaft für Veevielfältigende Kunst, Wien, antiqari.at Radhošťská