Max Švabinský

  • Max Švabinský

    Josef Mánes

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:33

    tisk, 19,2 x 29 cm, značeno LD M Švabinský, ušpiněný a pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Max Švabinský

    Jaroslav Hilberton

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:34

    tisk, 1901, 23 x 19 cm, sign. DU na kameni M. Švabinský, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Max Švabinský

    Studie k Palackému

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:35

    litografie, 26 x 21 cm, sign. PD Mšvabinský, Palacký zachycen v Malči 1865, nalepeno na papíru, při spodním okraji natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Max Švabinský

    Mikoláš Aleš

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:36

    hlubotisk, 1908, 31,5 x 27,3 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1909, zažloutlý papír, PU natržený papír cca 1 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Max Švabinský

    Mikoláš Aleš

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:37

    hlubotisk, 1908, 31,5 x 27,3 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1909, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Max Švabinský

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:38

    heliogravura, 1907, 32,5 x 27,5 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1910, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Max Švabinský

    Duha

    Položka č.: 235404

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 21:50

    světlotisk, 1941, 43,2 x 51,3 cm, sign. PD M. Švabinský, PD: reprod. V. Neubert a synové, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Max Švabinský

    Max Švabinský

    Položka č.: 235755

    Plánované ukončení: 07. 08. 2019 19:14

    kniha, 1937, 30 x 20,5 cm, na úvodní straně vlepena portrétní fotografie M. Švabinského datovaná r. 1943, věnování bez souvislosti s autorem k r. 1953´4, vydal S.V. U. Mánes, Prameny, sbírka dobrého umění sv 11,plátěná vazba, 26 stran, zašpiněná vazby, natržený hřbet , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)