Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    Největší

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Ukončení prvního podání: 25. 04. 2019 15:00

    litografie, 1992, 66 x 50,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1992, 7/100, mírně pokrčený a při levém okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID6008 Historie příhozu

    Odhadní cena: 11 000 - 13 000 Kč CZK