Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    R.M. Rilke

    Položka č.: 745

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:08

    lept, 1985, 16,9 x 11 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1985, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dívka s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 925

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:08

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice ve sklence (PF 2003)

    Položka č.: 926

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:09

    litografie, 2002, 11 x 6,3 cm, sign. DU OKulhánek 2002, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Milenci (PF 2002)

    Položka č.: 927

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:10

    litografie, 2001, 16,5 x 7,2 cm, sign. DU OKulhánek 2001, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Sv. Šebestián

    Položka č.: 481

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    lept, 1987, 13,5 x 8,8 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 87, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Výkřik

    Položka č.: 480

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    litografie, 22,3 x 15 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 1

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:00

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice (PF 2002)

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:04

    litografie, 2001, 16 x 6,5 cm, sign. DU OKulhánek 2001, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:05

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Astronomie

    Položka č.: 237003

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:53

    lept, 1989, 82 x 52 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1989, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage to Giuseppe Arcimboldo

    Položka č.: 237004

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:54

  • Oldřich Kulhánek

    Prohibita

    Položka č.: 237005

    Vyvolávací cena: 130.000 CZK (5.200 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:55

    cyklus 12 leptů, 1968, vše signováno, český malíř, grafik, ilustrátor, scénograf a pedagog. Vystudoval VŠUP v ateliéru Karla Svolinského. Za grafiky, jimiž údajně hanobil představitele bývalých socialistických zemí, byl za minulého režimu perzekvován. Jeden z našich nejlepších grafiků všech dob se p…

    Aktuální cena: 130.000 CZK (5.200 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Bacchus

    Položka č.: 236554

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:08

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice (PF 2003 restaurace Pelikán)

    Položka č.: 236750

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:14

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Antická žena s dětmi

    Položka č.: 227743

    Plánované ukončení: 09. 09. 2019 18:22

    kamenorytina, 15,5 x 9,7 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)