Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    The Fall

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Ukončení prvního podání: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie s 5 původními lepty, 2011, 33 x 24, 2 cm, vše sign. DU Oldřich Kulhánek 2011, rám, 64/80, vydala Daruma Praha 2011, autorem básní je Christos Giannakos (text v řečtině a v angličtině). Cyklus Metamorfózy (česky), ilustrace k řeckým básním The Fall. Příběh pojednává o nekonečných proměnác…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Poslední dražitel: ID6951 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    The Hymn of Zarathustra

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    bibliofilie, 6x původní signovaný lept O. Kulhánek, bez nakl. údajů, 1984, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Oldřich Kulhánek

    E.A. Poe: Případ pana Valdemara

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    bibliofilie, 7x. sign. lept O. Kulhánek, vyd. v Edici 33 Fr. Janás (podpis v tiráži), 1990, ex. 54/69, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Oldřich Kulhánek

    K. Svolinský 1896-1986 (Jubilejní tisk u příležitosti 90. narozenin Karla Svolinského)

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    bibliofilie, 1x lept O. Kulhánek, 1x lept K. Šafář, 1x linoryt L. Stratilová, 1x linoryt J. Sůra a 1x litografie J. Boudy neuvedná v tiráži (vše signováno), texty J. Glivického, B. Lifky, Fr. Dvořáka a J. Žáčka, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1986, ex. 50/200, volné listy v obálce, výborný s…

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)