Jan Kristofori
(1931-2004)
Kompozice Mozart
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 17:30
olej, sádra, reliéfní malba, sololit, 1993, 24,5 x 24,5 cm, sign. LD Kristofori 93, rám, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Odhadní cena: 35 000 - 50 000 CZK
Jan Kristofori
(1931-2004)
Jan Kristofori
Položka č.: 918Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:02
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)