Jan Kristofori

(1931-2004)

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Kompozice Mozart

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 17:30

    olej, sádra, reliéfní malba, sololit, 1993, 24,5 x 24,5 cm, sign. LD Kristofori 93, rám, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Odhadní cena: 35 000 - 50 000 CZK

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Jan Kristofori

    Položka č.: 918

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:02

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)