Václav Mašek

(1893-1973)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Vlast - soubor tří básní Otakara Theera, Antonína Sovy a Viktora Dyka

    Položka č.: 894

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 08:15

    bibliofilie, 1936, 27 x 19,5 cm, 4 litografiemi vyzdobyl Václav Mašek, vydáno k Vánocům 1936 jako soukromý tisk Karla Neuberta, nakladatelství V. Neubert a synové, Praha - Smíchov, 21 str., brožovaná vazba, nerozřezáno, mírně zašpiněný přebal, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, č…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Charles D’Orléans: Rondeaux

    Položka č.: 925

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 08:46

    bibliofilie, vigněta ve frontispisu V. Mašek, upr. K. Dyrynk, vyd. Fr. Hanek, Praha, 1931, ex. 104, ed. Trimalchion, sv. II., listy svázané nití v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    L. Vladyka: Balada o tvářích z papíru

    Položka č.: 932

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 08:53

    bibliofilie, 2x pův. sign. litografie V. Mašek, vyd. Kamill Resler, Praha, 1928, ex. 6/111, listy svázané nití v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Josef Hora: Rekviem

    Položka č.: 980

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 09:41

    bibliofilie, 3x sign. mědirytina a úprava V. Mašek, podpis básníka na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1940, ex. 4/150 na ručním papíře Pannekoek, listy svázané nití v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Tristan Corbiére: Jarmareční zpěvačka

    Položka č.: 1019

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 10:20

    bibliofilie, rytina ve frontispisu a podpis v tiráži V. Mašek, vyd. Stan. Neumann, Praha, 1930, ex. XXVIII/50 s podpisem překladatele (Jindřich Hořejčí) a typografa (Karel Dyrynk) v tiráži, papír Zanders, brož, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Holl…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    E. Beneš: Toasts Ěchanges a Prague

    Položka č.: 1630

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 20:31

    bibliofilie, podpis E. Beneš, litografie a obálka V. Mašek, vydal Orbis, 1934, papír Zanders, 300 výtisků, nestr., brož, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)