František Kobliha

(1877-1962)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Plod

    Položka č.: 220337

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:10

    litografie, 17,7 x 13 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Knihy

    Položka č.: 220339

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:11

    dřevoryt, 15,9 x 11,7 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Jaroslav Lukavský

    Položka č.: 226323

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:03

    dřevoryt, 1952, 17,8 x 10,9 cm, sign. PD F. Kobliha 17.XI.52, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 236236

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:00

    dřevoryt, 1913, 35,5 x 26,3 cm, značeno ve dřevě: FK 13, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Stará Praha

    Položka č.: 236598

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:52

    dřevoryt, hedvábný papír, 35,4 x 25,5 cm, sign. PD F. Kobliha, rám, restaurováno, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    V pralese

    Položka č.: 236633

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:27

    litografie, 33 x 22,7 cm, sign. PD F. Kobliha, č. 27/30, papír při spodním okraji zašpiněný papír, rohy nalomené, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)