František Kobliha

(1877-1962)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:11

    litografie, 31, 5 x 22,2 cm, sign. PD F. Kobliha, č. 22/35, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Plod

    Položka č.: 220337

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 12:35

    litografie, 17,7 x 13 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Knihy

    Položka č.: 220339

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 12:40

    dřevoryt, 15,9 x 11,7 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Kniha (PF 1941)

    Položka č.: 235187

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:16

    dřevoryt, 1940, 16,4 x 11,3 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6688 Historie příhozu