František Kobliha

(1877-1962)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 3)

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:16

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 2)

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:18

    dřevoryt, 1910, 29 x 23 cm, PD značeno ve štočku FK 10, rám, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 5)

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:20

    dřevoryt, 1909, 29 x 23 cm, PD značeno ve štočku FK 09, rám, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Dante

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:38

    dřevoryt, 12,5 x 8,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)