František Gross

(1909-1985)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Postavy ve městě

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:26

    litografie, 1983, 19 x 20,5 cm, sign. PN F. Gross, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Kouzelník

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:04

    litografie, 1974, 53,7 x 38,7 cm, sign. PD F. Gross 74, rám, č. 35/39, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)