František Gross

(1909-1985)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek I (Halda I)

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 14:45

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Dvojfigura

    Položka č.: 437

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:16

    litografie, 1981, 59,1 x 39,8 cm, sign. PD Gross 81, č. 48/50, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Hrozba (Strašák)

    Položka č.: 438

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:17

    litografie, 1981, 14,8 x 20,3 cm, sign. PD F. Gross 81, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Dvojfigura

    Položka č.: 463

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:42

    litografie, 1981, 59,1 x 39,8 cm, sign. DU F. Gross 81, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek II (Halda II)

    Položka č.: 464

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:43

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura v interiéru

    Položka č.: 465

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:44

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Malíř

    Položka č.: 466

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:45

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    Položka č.: 230212

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 18:57

    litografie, 1980, 27,5 x 20 cm, sign. PD F. Gross 80, č. 53/100, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Postavy v interiéru

    Položka č.: 230405

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 17:09

    litografie, 1946, 34 x 45 cm, sign. PD F. Gross 46, rám, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    Položka č.: 230406

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 17:10

    litografie, 13,5 x 9 cm, sign. DU F. Gross, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)