František Gross

(1909-1985)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura

    Položka č.: 232991

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:16

    litografie, 1973, 39,5 x 25,5 cm, sign. PD F. Gross 73, č. 37/100, vyšlo jako příloha alba K poctě Senefeldera II, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Položka č.: 233078

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:39

    litografie, 1963, 20 x 27 cm, sign. PD F. Gross 63, rám, č. 42/50, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek I (Halda I)

    Položka č.: 233299

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:55

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Sedící I

    Položka č.: 233300

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:56

    litografie, 1980, 24,3 x 16,3 cm, sign. DU F. Gross 80, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Položka č.: 233301

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:57

    suchá jehla, 1971, 14,7 x 10,2 cm, sign. PD F. Gross, rám, č. 4/27, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Hrozba (Strašák)

    Položka č.: 233302

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:58

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)