Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Srdce a dvě vázy

    Položka č.: 921

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:04

    suchá jehla, 28,5 x 39 cm, sign. DU V. Komárek, č. 20/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Vladimír Komárek

    Pohlednice

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    olej, plátno, 1974, 49 x 69 cm, sign. DU V. Komárek 74, rám, Vladimír Komárek je svým okolím často označován za vypravěče. Jeho obrazy nejsou pouhou výpovědí, ale i příběhem samotným. Nesou si v sobě melancholickou lyričnost a poetičnost. Svojí tvorbou navazuje na slávu českého poetismu a imaginace,…

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.600 €)

  • Vladimír Komárek

    Sklenička s čepicí

    Položka č.: 224720

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:06

    suchá jehla, 1993, 15 x 22,6 cm, sign. PD VKomárek 93, č. 97/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vladimír Komárek

    Léda s labutí

    Položka č.: 237738

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 17:02

    suchá jehla, 22 x 15,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 6/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Vladimír Komárek

    Keř

    Položka č.: 208074

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2019 18:25

    dřevoryt, 21 x 15,5 cm, sign. DU V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Komárek

    Váza na stole

    Položka č.: 238326

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 14:45

    suchá jehla, 1961, 26 x 37,5 cm, sign. DU V. Komárek 61, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Vladimír Komárek

    Postava

    Položka č.: 238465

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 17:04

    dřevoryt, 18 x 8,5 cm, sign. PD V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)