Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Vyznamenání

    Položka č.: 735

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:20

    suchá jehla, 27,2 x 31 cm, sign. DU V. Komárek, při okrajích mimo tisk 3 x natrženo cca 1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvě masky

    Položka č.: 736

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:21

    suchá jehla, 1967, 30,1 x 38 cm, sign. DU V. Komárek, a.t. , při levém okraji mimo tisk skvrnka od tiskací barvy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Pohár a rukavičky

    Položka č.: 1085

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:11

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Komárek

    Osamocená židle

    Položka č.: 1086

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:12

  • Vladimír Komárek

    Člun

    Položka č.: 1087

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:13

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Komárek

    Ruce

    Položka č.: 1088

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:14

    suchá jehla, 1965, 20 x 35,5 cm, sign. DU V Komárek 65, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Komárek

    Srdce v okně

    Položka č.: 1090

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:16

    suchá jehla, 7,6 x 12,6 cm, sign. PD VKomárek, č. 119/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Vladimír Komárek

    Tvář a ptáci

    Položka č.: 1091

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:17

    litografie, 15,2 x 10,5 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vladimír Komárek

    Pohlednice

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    olej, plátno, 1974, 49 x 69 cm, sign. DU V. Komárek 74, rám, Vladimír Komárek je svým okolím často označován za vypravěče. Jeho obrazy nejsou pouhou výpovědí, ale i příběhem samotným. Nesou si v sobě melancholickou lyričnost a poetičnost. Svojí tvorbou navazuje na slávu českého poetismu a imaginace,…

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

  • Vladimír Komárek

    Obrazy a grafika

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:44

    katalog, 20 x 21 cm, podpis výtvarníka, vyd. Severočeská galerie výtvarného umění, 1986, Litoměřice, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Grafika - Obrazy

    Položka č.: 197

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:45

    katalog, 21 x 20,5 cm, podpis výtvarníka na tit. straně, vyd. Orlická galerie, Galerie výtvarného umění státní zámek Rychnov nad Knežnou, 1979, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Husy

    Položka č.: 238916

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:50

    suchá jehla, 19,7 x 11,6 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Srdce ve skříni

    Položka č.: 242983

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:26

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vladimír Komárek

    Sklenička s čepicí

    Položka č.: 224720

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:29

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)