Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Ptáci

    Položka č.: 231300

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:05

    suchá jehla, 22,8 x 14,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Dívčí tvář se závěsem

    Položka č.: 231316

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:07

    suchá jehla, 14,8 x 11,3 cm, sign. PD VKomárek, č. 55/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Hora

    Položka č.: 231317

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:08

    suchá jehla, 21,8 x 15,7 cm, sign. PD VKomárek, č. XVI/XX, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 237292

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:27

    suchá jehla, 10,5 x 7,4 cm, sign. PD V Komárek, 27/40, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 237384

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:36

    dřevoryt, 1977, 11,3 x 7,7 cm, sign. DU V Komárek, PF 1978, s textem: Dr. Z. Čubrda, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Stůl pro dva

    Položka č.: 237294

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:37

    dřevoryt, 1977, 10,6 x 7 cm, sign. DU V. Komárek, PF 1978 Dr. Z. Čubrda, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Květiny

    Položka č.: 237287

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:38

    dřevoryt, 16,9 x 8 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Karel Čapek - Trutnov 1890 - 1990

    Položka č.: 237322

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:39

    dřevoryt, 11,5 x 5,3 cm, sign. DU V Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 236455

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:29

    lept, 16,5 x 8,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 3/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvě vázy

    Položka č.: 236647

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:41

    suchá jehla, 1965, 36,7 x 27,7 cm, sign. DU V. Komárek 65, pasparta, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Loď

    Položka č.: 236673

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 19:07

    suchá jehla, 29,2 x 19,8 cm, sign. DU VKomárek, č. 12/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladimír Komárek

    Loď

    Položka č.: 236674

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 19:08

    litografie, 36,8 x 21,4 cm, sign. DU VKomárek, č. 42/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Křeslo

    Položka č.: 236747

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:11

    Suchá jehla, 22,5 x 11,5 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)