Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Konvolut 4 novoročenek

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:16

    1x suchá jehla, 3x dřevoryt, všechny signované, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Komárek

    Loď

    Položka č.: 531

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 18:50

    litografie, 36,8 x 21,4 cm, sign. DU VKomárek, č. 42/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvě vázy

    Položka č.: 231268

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:40

    dřevoryt, 12,9 x 8,3 cm, sign. PD Vkomárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Husa v polici

    Položka č.: 231269

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 20:42

    dřevoryt, 16 x 8,5 cm, sign. DU Vkomarek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5879 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Sklenička s čepicí

    Položka č.: 224720

    Plánované ukončení: 13. 02. 2019 12:30

  • Vladimír Komárek

    Pištec

    Položka č.: 230222

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 19:07

    litografie, 21 x 36,5 cm, sign. DU VKomárek, č. 88/200, ohnutý levý dolní roh papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Rozhovor

    Položka č.: 230509

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:50

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Vladimír Komárek

    Za oponou

    Položka č.: 230510

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:51

    dřevoryt, 16,2 x 29,5 cm, sign. DU VKomárek, č. 40/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Vladimír Komárek

    Ruce

    Položka č.: 230511

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:52

    suchá jehla, 1965, 20 x 35,5 cm, sign. DU V Komárek 65, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Konvalinky

    Položka č.: 230512

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:53

    dřevoryt , 24,5 x 14 cm, sign. DU VKomárek, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Husy

    Položka č.: 230513

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:54

  • Vladimír Komárek

    Pták s číší

    Položka č.: 230514

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:55

    dřevoryt, 17,5 x 8,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)