Houslista Josef Joachim

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:05

    lept, 26,5 x 22,2 cm, sign. PD, na papíře zahnědlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Bedřich Smetana

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:06

    lept, 12 x 10 cm, sign. v desce PD , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Za stolem

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:07

    dřevoryt, 1916, 23,7 x 18 cm, PD monogr. I.K. 1916, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 308 CZK (13 €)

    Ženský portrét

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:08

    tuš, papír, 1974, 42,1 x 29,7 cm, sign. PD nečitelně, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

    Potrtrét mladé dívky

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:09

    tuš, tužka, papír, 1974, 41,8 x 29,6 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Potrtét staršího muže

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:10

    tuš, papír, 1974, 41,8 x 29,6 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Portrét muže s protáhlým obličejem

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:11

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Portrét muže s dlouhými vlasy

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:12

    fix, papír, 1974, 41,8 x 29,6 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:13

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Portrét mladého muže

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Totem

    Položka č.: 227595

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:43

    tuš, papír, 1944, 21,8 x 30 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Faun a dívka

    Položka č.: 227594

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:44

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Soud

    Položka č.: 227599

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2019 18:17

    suchá jehla, 31,5 x 22 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    U pivečka je přece jen nejlépe.

    Položka č.: 223215

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:29

    tuš, papír, 1968, 20 x 26,5 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Schůzka

    Položka č.: 235171

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:30

    tuš, papír, 1985, 27,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ženský akt s knihami - Ex libris

    Položka č.: 235155

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:31

    dřevoryt, 9,4 x 4,7 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

    Položka č.: 139418

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:32

    akvarel, papír, 26,8 x 36 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Plzenec s Hůrkou

    Položka č.: 139417

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:33

    pastel, papír, 29,7 x 42 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Bodlák

    Položka č.: 220910

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:26

    lept, 64 x 21 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Výhled na Prahu (Ex libris R. M. Lewiová)

    Položka č.: 232925

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:04

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Smutek

    Položka č.: 234081

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:12

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    U plotu

    Položka č.: 234113

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 19:06

    pastel, papír, 1959, 20,5 x 31 cm, sign. PD P. Poš. 1959, u dolního okraje natržen, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Srnka

    Položka č.: 234118

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 19:10

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Domek v lese

    Položka č.: 234130

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 19:26

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kostelík

    Položka č.: 234150

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 20:00

    olej, plátno, 50,5 x 57 cm, sign. PD , rám, odřená malba, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Kopretina

    Položka č.: 227086

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:26

    litografie, 24 x 14 cm, sign. PD, č. 1/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Chlapec a pes

    Položka č.: 228441

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:54

    dřevoryt, 19,5 x 11,8 cm, sign. PD, pasparta, zažloutlý papír, pasparta poškozena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hrušeň

    Položka č.: 228531

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:02

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Chalupa

    Položka č.: 228550

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:06

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Lípa u stavení

    Položka č.: 235023

    akvarel, papír, 33 x 33,3 cm, PD monogr. ŠA MA, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)