Václav Souček

(1887-1941)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Božena Němcová

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:10

    akvarel, papír, 29 x 22,4 cm, pasparta, sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Autoportrét Václava Součka

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:14

    akvarel, papír, 24 x 20,5 cm, sign. PD Souček, rám, na rámu droné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)