• Andy Warhol d´apres

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe 11.25

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:50

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

    Odhadní cena: 15 000 - 20 000 Kč CZK

  • Andy Warhol d´apres

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe 11.22

    Položka č.: 110

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:49

  • Ludovít (Ludvík) Csordák

    (1864-1937)

    U jezírka

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:18

    olej na plátně fixovaném na kartonu, 39 x 49,5 cm, sign. PD , původní blondel rám, Ľudovít Csordák (1864–1937) patří k významným představitelům slovenského malířství přelomu 19. a 20. století. Prvním jeho učitelem na gymnáziu byl malíř Béla Klimkovics, následně studoval Školu pro vzdělávání učitelů …

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 Kč CZK

  • Oldřich Jelínek

    Příběh letectví

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 20:58

    litografie, 63,5 x 45,5 cm, rám, český malíř, grafik a ilustrátor, Oldřich Jelínek, se proslavil svými ilustracemi, v nichž dominovaly náměty žen, automobilů a letadel. Vystudoval na pražské Akademii u prof. Antonína Pelce, kde se setkal s Adolfem Bornem, s nímž poté tvořil výraznou ilustrátorskou d…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Odhadní cena: 7 000 - 9 000 CZK

  • Jan Zrzavý

    Náčrt k illustraci Shakespearovských Sonetů

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 20:07

    tužka, papír, 1953, 20 x 15,5 cm, PD monogr. J. Z. 53, rám, Jan Zrzavý je českým významným představitelem avantgardy nastupující začátkem 20. století. Jeho specifický magický výtvarný projev, kterým reflektoval své vnitřní představy, se stal nepřehlédnutelným. Své obrazy často obohacoval o sugestivn…

    Aktuální cena: 49.000 CZK (1.960 €)

    Odhadní cena: 40 000 - 60 000 Kč CZK

  • Milan Dobeš

    Pohyb symetrický

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 20:03

    serigrafie, 2009, 35 x 47 cm, sign. PD M. Dobeš, č. 12/25, na zadní straně popsáno, v soupisu uveden rozměr papíru 50 x 70 cm, koncem padesátých let se jako jeden z prvních autorů na světě začal věnovat optickému umění. Práce v tomto duchu vzbudily u odborné veřejnosti velký zájem hlavně v zahraničí…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK

  • Čestmír Janošek

    Mrazovka (Givrage)

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 20:00

    mrazovka, papír, 1965/1966, 62,5 x 45 cm, sign. DU Janošek 1965/66, na zadní straně popsáno, pro Janoška je typické neustálé experimentování s výtvarnými technikami. Je řazen k radikální skupině tvůrců českého informelu z počátku 60. let. Koncem 50. let tvořil abstraktní obrazce na fotografických pa…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Odhadní cena: 10 000 - 14 000 CZK

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Mušketýr

    Položka č.: 1168

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:48

    akvarel, tuš, papír, 21 x 15,3 cm, monogr.PD. FN, Chceš-li černou mít, pak hleď namíchat modrou a hněď, neboť žádný mistr v světě nemá černou na paletě. (Samozřejmě ji tam má, jenom že to neřiká). Když už černou, potom už jenom sytou čínskou tuš., dobrý stav, na pravé straně zezadu malinko přehlé, A…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Jeremias Wolff

    (1663-1724)

    Položka č.: 1164

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:44

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Večer lyry 1977

    Položka č.: 1147

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:27

    8x litografie, 1977, 4,8 x 3,5; 5,1 x 3,5 cm, sign. PD , autorský tisk, Karel Demel, Anna Khunová, Daniela Havlíčková, Josef Paleček, Pavel Sivko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • A. Václav Mašek

    Klas (návrh obálky + 8 x návrh ilustrace)

    Položka č.: 1140

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:20

    9 x akvarel, tuš, papír, 29 x 21 až 19 x 14 cm, zašlý papír, místy šmouhy, jeden s papírů na okraji místy natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • A. Václav Mašek

    Návrh plakátu k výstavě

    Položka č.: 1139

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:19

    tempera, papír, 35,5 x 31,4 cm, zašlý a místy ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Václav Mašek

    Návrh plakátu k výstavě

    Položka č.: 1138

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:18

    tempera, papír, 39 x 31 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích ztmavlý, horní levý roh papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Gottwaldov, Celostátní přehlídka amaterských filmů (návrh plakátu)

    Položka č.: 1136

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:16

    koláž, tempera, papír, 13,2 x 18,5 cm, nalepeno na papíru, papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Porada pěti pánů

    Položka č.: 1126

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:06

    tuš, papír, 22,5 x 16,6 cm, Čtyři muži v bílém obleku poslouchají pátého v černém a zapisují si, přitom dva z nich kouří fajfku., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Josef Loukota

    (1879-1967)

    Pozor! Slabý led

    Položka č.: 1116

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 16:56

    tuš, papír, 25,5 x 18,3 cm, sign. PD Louk, stav dobrý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Kerles

    (1939)

    Na louce

    Položka č.: 1111

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 16:51

    tuš, pastel, papír, 20,2 x 30 cm, monogr. PD JK, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    PF 1967

    Položka č.: 1102

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    tuš, papír, 8,7 x 15,1 cm, sign. PU Neprakta, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslav Kerles

    (1939)

    Tři generace

    Položka č.: 1110

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 16:50

    tuš, papír, 20,5 x 25 cm, monogr. PD JK, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ctibor Renda

    Klasikové před mikrofonem: Esop vypráví dětem své nejnovější pohádky

    Položka č.: 1109

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 16:49

    tuš, papír, 22 x 15,5 cm, sign. PD ren, na zadní straně jméno, adresa a popis autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ctibor Renda

    Klasikové před mikrofonem: Diogenes o výhodách malého bytu

    Položka č.: 1108

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 16:48

    tuš, papír, 22 x 14,4 cm, sign. PD ren, na zadní straně jméno, adresa a popis autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ctibor Renda

    Klasikové před mikrofonem: Pan

    Položka č.: 1107

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 16:47

    tuš, papír, 21,9 x 15,5 cm, sign. LD ren, podtitul: Kozlí zpěv nebo hra na syringu v rámci veselého vysílání na zadní straně jméno, adresa a popis autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ctibor Renda

    Klasikové před mikrofonem: Sapfo hovoří v ženině soukromí

    Položka č.: 1106

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 16:46

    tuš, papír, 22 x 14,6 cm, sign. LD ren, na zadní straně jméno, adresa a popis autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ctibor Renda

    Klasikové před mikrofonem: Cicero bouří proti svým politickým odpůrcům

    Položka č.: 1105

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 16:45

    tuš, papír, 21,9 x 14,8 cm, sign. DU ren, na zadní straně jméno, adresa a popis autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Benetka

    Je velice kultivovaný. Vždycky včas pozná, kdy má dost a zalehne.

    Položka č.: 1094

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 16:34

    tuš, akvarel, papír, 20 x 22 cm, sign. PU benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

    Mladá Boleslav

    Položka č.: 1085

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 16:25

    mědirytina, 7,7 x 10,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Různí autoři

    konvolut deseti výjevů Staré Prahy

    Položka č.: 1046

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 15:46

    10 x litografie, 1987 - 1988, 43 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Leoš Janáček

    (1854-1928)

    O lidové písni a lidové hudbě

    Položka č.: 1034

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 15:34

    kniha, vzácné 1. vydání Janáčkových folkloristických studií o lidové hudbě, úvodní studie J. Vysloužil, bibliografie hudeb. studií, soupis sebraných muzikolog. materiálů, studie věnované lidové písni a tanci, jejich rozbory, zápisy písní, rejstříky, několik obr. příloh a mapka Janáčkovy folkloristic…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID2*** Historie příhozu

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    K. Havlíček Borovský: Satyry : Křest sv. Vladimíra - Tyrolské elegie - Král Lávra

    Položka č.: 1025

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 15:25

    bibliofilie, linoryty v titulech básní, ob., výzdoba v textu a předmluva E. A. Hruška, vydal Jan Bř. Hůrka, Kr. Vinohrady 192, 87s., orig. brož, stav velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

    Moulin Rouge

    Položka č.: 1020

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 15:20

    brož, 19,5 x 14 cm, několika stránkový program slavného kabaretu, množství dobových reklam a fotografií účinkujících, r. 1959, výborný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)